Kripto para piyasası toparlanmaya devam ederken, metaverse coin projeleri uzun vade için önemli fırsatlar sunuyor. Bu yazıda, metaverse gözlemcileri Kyle Portman ve Paul Brabus’un Temmuz için belirlediği 6 metaverse projesine bakalım.

Kyle Portman’ın listesinden Temmuz’da izlemek için 3 metaverse coin

Star Atlas (ATLAS)

Uzay temalı metaverse oyunu olan Star Atlas, Eylül 2021’de piyasa sürüldü. Proje, kullanıcıların açık dünya evrenini keşfetmelerini sağlayan uzay temalı bir metaverse’e sahip.

Star Atlas, daha verimli ve hızlı bir oyun için Solana tabanını kullanmaktadır. Oyun uzay keşfi, siyasi hakimiyet ve bölgesel fetih etrafında dönüyor. Ancak proje henüz hazırlık aşamasında. Kullanıcılar şu anda sadece Star Atlas’ın NFT marketi üzerinden NFT işlemleri yapıyor. Star Atlas’ın arkasındaki ekip, topluluğun merakla beklediği bir metaverse oyunu geliştiriyor. Buna ek olarak, The Sandbox ile olan ortaklığı, cross chain metaverse birlikte çalışabilirliğini sağlamak için farklı Blockchain’leri arasında benzersiz bir entegrasyon sağlayarak platformun muazzam uzun vadeli potansiyeline işaret ediyor.

ATLAS şu anda Kraken, Raydium, Gate.io, LBank, FTX, Paribu, MEXC vb borsalarda işlemlere açık.

Highstreet (HIGH)

Sıradaki metaverse coin olan Highstreet, özellikle DeFi ve NFT’ler gibi en son kripto trendlerini içeren, topluluk odaklı metaverse projesidir. Highstreet, Star Atlas’ın Solana tabanlı entegrasyonuna kıyasla bir BNB Chain projesi.

Highstreet ayrıca kullanıcıların stake etmelerini ve fiziksel ürünler talep etmelerini sağlayan NFT koleksiyonuna sahiptir. kullanıcıların Solaryum kıtasında sanal gayrimenkul satın almalarını sağlayan bir IHO da içeriyor. IHO, Türkçeye “İlk Ev Teklifi” olarak çevrilmektedir. Tıpkı Star Atlas’da olduğu gibi Highstreet’de çift token’li bir ekosisteme sahip. Projenin ekosistemi HIGH ve STREET token’lerin oluşmaktadır. LBank, Binance, MEXC, PancakeSwap, vb. üzerinden HIGH satın alabilirsiniz

Victoria VR (VR)

Victoria’nın sanal dünyası, insanların sosyalleştiği RPG özellikli bir deneyim sunmaktadır. Proje hala geliştirme aşamasında. Ancak ekip alfasını Mayıs ayında ilk testleri aşamasını uygulamaya başladı. Victoria VR, ayrıca kullanıcıların ödüller için VR token stake etmelerini sağlayan bir finans panosu sağlar.

Stake havuzlarına katılmak için belirli miktarda VR token sahibi olmanız gerekir. VR token şu anda aşağıdaki borsalarda işlemelere açık.

  • KuCoin, Huobi Global, Gate.io, Uniswap, Phemex, BitWell, LATOKEN, Orion Protocol ETH

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir