Dogecoin (DOGE) fiyatı, genel kripto para piyasası duyarlılığından etkilenen son birkaç hafta içinde dalgalandı. Şimdi yatırımcılar ve traderlar meme coin’inin yıl sonuna kadar iyileşip 1 dolara ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor.

Dogecoin fiyat performansı

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre 26 Temmuz’da, DOGE şu anda 0,06104 dolardan işlem görüyor. Bu, birçok kişinin meme coin’inin 2022’nin sonuna kadar ulaşmasını beklediği 1 dolarlık kilit psikolojik seviyeden 0,939 dolar veya %93,896 uzakta.

Uzmanların Dogecoin (DOGE)’den beklentileri

Finder’ın en son Dogecoin fiyat tahmin sonuçları çok da umut vaat etmiyor. Buna göre, 33 kripto ve Web3 fintech endüstri uzmanı, tokenin fiyatını yıl sonuna kadar 0,16 dolara yakın öngörüyor. Bu da umut verici 1 dolar seviyesinin 0,84 dolar altına yerleştiriyor.  

Bununka birlikte bu uzmanlar, Ocak ayında, büyük kripto bozgunundan önce daha iyimser tahminler yaptılar. Uzmanlar, 2030’un sonunda, DOGE’nin fiyatının yolun biraz ilerisinde 0,92 dolara ulaşacağına inanıyorlardı. Ancak, bu tahminler artık eskisi kadar iyimser değil. Çünkü şimdi bu zamana ilişkin tahmin 0,54 dolarda duruyor. Bu uzmanlar, DOGE’nin 2025’in sonunda 0,32 dolara yükselmesini bekliyorlar. Öte yandan, Ocak ayındaki tahminleri 0,57 dolara ulaşacağı yönündeydi.

haber kaynağı: kripto koin. https://kriptokoin.com/dogecoin-aralikta-bu-seviyelerde/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir