Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) dahil olmak üzere üç altcoin için fiyat hedeflerini güncelledi ve altcoin’lerin ralliye hazır olabilecekleri öngörüsünde bulundu.

LINK’te Hedef Seviyeler

Van de Poppe, 610 binden fazla Twitter takipçisine Oracle ağı Chainlink‘in (LINK) şu anda uygun bir fiyatta olduğunu söyleyerek “6-8 dolardaki Chainlink hala bir ömür boyu fırsat sunuyor.” dedi.

Van de Poppe, Mayıs ayı sonlarında LINK’in 7,50 dolarlık direnç seviyesini geçmesi halinde devam eden düşüş trendinden çıkabileceği tahmininde bulunmuştu. LINK, analistin bu tahmininden sadece dört gün sonra 5,50 doların altına düşmeden önce 9 Haziran’da 9,46 dolara kadar yükseldi. Altcoin, yazım sırasında 6,46 dolardan işlem görüyor.

ETH’de Bin 400 Dolar Beklentisi

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum için güncel analizini paylaşan Van de Poppe, ETH‘nin 19 Haziran’da bin dolar seviyesinin yeniden üzerine çıkması ve o zamandan beri bu seviyenin üzerinde kalmasından dolayı durumunun olumlu olduğunu altını çizdi. Analist, en büyük altcoin‘in yapabileceği bir ralli ile fiyatın bin 400 dolara yürüyebileceğini belirtti.

FTM’de Hedef: 0,29 ve 0,31 Dolar

Van de Poppe’nin izleme listesindeki son altcoin ise, daha önce kritik 0,26 dolar seviyesini geçmesi gerektiğini söylediği ve en güçlü Ethereum rakiplerinden biri olarak gösterilen Fantom (FTM). Analist, FTM’nin 0,26 dolar bariyerini geçtikten sonra altcoin için bir sonraki hedeflerin 0,29 ve 0,31 dolar olduğunu söyledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir