Kripto para piyasası zor bir dönemden geçerken, altcoin projeleri de bir sonraki boğa piyasası için kolları sıvadı.

ApeCoin, Horizen Labs ile Anlaştı

ApeCoin Vakfı, kullanıcıların kripto paralarından faiz kazanmalarını sağlayacak olan staking platformunun geliştirilmesi için Horizen Labs’i seçtiğini açıkladı. Vakıf, DAO’nun staking sistemi hakkında kullanıcılara güncel bilgi verdi. ApeCoin topluluğunun stake etme teklifine oy vermesinden yaklaşık iki ay sonra, platformun gelişimi istikrarlı bir şekilde ivme kazanıyor. Vakıf, DAO’nun stake sistemi hakkında bir güncelleme yaptı ve topluluğu merak edilen birkaç noktada bilgilendirdi. Staking teklifinin kabul edildiği ilk duyurudan yaklaşık iki ay sonra, Horizen Labs stake platformunun geliştiricisi olarak seçildi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

AIP 21 ve 22’yi geçerek topluluk, Vakfa özel yönergeleri karşılayan bir ApeCoin stake sistemi sağlama talimatı verdi. Nihayetinde Vakıf, ApeCoin DAO için bir stake sistemi inşa etmek ve yönetmek için Horizen Labs’ı seçti.

The Bored Ape Gazette, Horizen Labs’ın ApeCoin’in piyasaya sürülmesine yardımcı olan şirketle aynı olduğunu bildirdi. Horizen Labs’ın kurucu ortağı ve Başkanı Dean Steinbeck şunları söyledi:

Dışarıdan bakıldığında, basit bir protokol gibi görünüyor; ancak, detayları incelediğinizde, geliştirme sürecinde ele alınması gereken karmaşıklıklar ve zorluklar vardır. Bu platform aracılığıyla dağıtılan 170 milyon ApeCoin olacak, bu yüzden sistemin mükemmel olması gerekiyor. Akıllı bir sözleşme piyasaya sürüldükten sonra onu değiştiremez veya düzeltemezsiniz. O yüzen dikkatli olmanız gerekiyor. Geliştirme devam ediyor ve Horizen Labs, aslında başlangıçta planlanandan daha fazla işler yaptı. Bu, DAO’nun stake sisteminin başlatılmasını bekleyen APE yatırımcıları için iyi bir işaret.

Analistten APE tahmini

APE, an itibariyle 6.97 dolardan işlem görüyor. FXStreet analistleri, alıcıların geri dönüş yapması durumunda ApeCoin fiyatının desteğin üzerine çıkarak 7.28 dolar hedefine ulaşabileceğine inanıyor. Bu, NFT tabanlı tokende yükselişin trendinin başlayabileceğini gösterir. 7.28 doların üzerinde bir günlük kapanış, yükseliş eğilimini teyit edecektir.

Önde gelen analistlerden Kelvin Maina, ApeCoin‘de güçlü teknik temeller gördüğünü ve APE’in kısa vadede 8.50 dolara ulaşabileceğini belirledi. Uzmanlara göre, altcoin’lerin yeni zirvelerine çıkması için makroekonomik şartların değişmesi gerekiyor.

Haber Kaynağı:COINTURK

https://coin-turk.com/apecoinden-kritik-staking-duyurusu-iste-analistin-kisa-vadeli-fiyat-tahmini

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir