AVALABS CORE İŞLETİM SİSTEMİNDE DEXALOT SUBNET TEST AĞI

Dexalot, geleneksel merkezi borsa görünümünü ve hissini merkezi olmayan bir zincir uygulamasına getirmeyi amaçlayan Avalanche üzerine kurulmuş devrim niteliğinde bir merkezi olmayan borsadır.

Misyonu, Dexalot kullanıcılarının hiçbir kayma riski olmadan güvenli ve verimli bir şekilde kripto ticareti yapabilecekleri gerçekten kapsayıcı ve şeffaf bir ortam sağlamaktır.

Kripto para traderları, merkezi borsaların işlevsellik, hız ve kullanıcı dostu arayüzünden yararlanıyor, ancak aynı zamanda Dex’lerin güvenlik, şeffaflık ve gözetimsiz ve izinsiz doğasına da çekildiler. Artık Dexalot ile her iki dünyanın da en iyisine sahip olabilecekler.

Dexalot’un kullanımı şaşırtıcı derecede kolaydır, merkezi borsalarda çalışan klasik ticaret sistemleri kadar kolaydır.Traderlar, Dexalot’u çok düzgün, kusursuz bir şekilde entegre ve hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde kullanabilecekler. Bir trader’ın ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler, görsel olarak hoş bir şekilde, verimli bir şekilde sunulan hizmetlere sahiptir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir