AVALANCHE BLOCKCHAİN TOKENİZED CROWDFUND’ U BAŞLATTI

Güvenlik belirteci endüstrisinin büyümesini ve gelişmesini desteklemek için finansal altyapı oluşturmaya odaklanan bir medya stüdyosu ve veri analitiği şirketi olan Security Token Market (“STM”, “Şirket”, STM.CO), heyecanlı Türünün ilk örneği olan Web3 özellikli tokenize kitle fonlaması kampanyasını duyurdu.

STM, türünün ilk örneği olan Web3 destekli düzenleme kitle fonlaması kampanyasını başlatarak tarih yazıyor ve küresel bir izleyici kitlesinin yolculuklarına yatırım yapmasına ve bu yatırımda endüstrinin içindekiler ve risk sermayedarlarıyla birlikte yer almasına olanak tanıyor. Yatırımcılar, geleneksel fiziksel imzalar yerine cüzdan adreslerini kullanarak akıllı sözleşmeler imzalamak için Avalanche blok zincirinin önde gelen hızını ve güvenliğini kullanabilir, bu da bunu şeffaf ve ölçeklenebilir hale getirir. Yatırımcılar ayrıca MetaMask cüzdanlarında token tutma seçeneğine de sahip olacaklar.

Security Token Market, yatırımcılara sektör raporları, araştırma, ticaret araçları ve haberleri içeren son teknoloji araçlar sağlamayı amaçlamaktadır. Teknoloji platformuna ek olarak, Security Token Market’in medya varlığı, yüksek kaliteli endüstri içeriğini tüm demografilere yayınlamak için bir mikro etkileyici dağıtım stratejisi kullanarak önemli ölçüde büyüyor. Ek olarak, tamamen şirket içinde üretilen altı TV şovu ve birden çok yazılı medya mülkü dahil olmak üzere çok çeşitli endüstri uzmanlığını sürdürüyorlar.

STM’nin ana şirketi olan Security Token Group, güvenlik belirteci endüstrisinin büyümesini ve gelişimini desteklemek için finansal altyapı oluşturmaya odaklanan bir girişim stüdyosudur. “STG” geçen ay, Blizzard Fund (Çığ ekosisteminde büyümeyi hızlandırmak için Avalanche Foundation tarafından yönetilen fon), Exodus ve #miamitech liderlerinden stratejik yatırımları içeren Blue Bay Ventures tarafından yürütülen Şirketin A Serisinin kapatıldığını duyurdu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir