AVALANCHE’ DAKİ NXUSD GELİŞMESİ

NXUSD’nin Wirex uygulamasında yayında olduğunu zaten biliyorsunuz, ancak iyi haber burada bitmiyor. Bu yepyeni, tamamen teminatlandırılmış stablecoin artık Wirex Cüzdanınızda da mevcut!

Önceden yalnızca WW’de özel bir token olarak mevcut olan bu token, artık satın alınmayı, takas edilmeyi, gönderilmeyi veya defi stake etme ve kazanmanın kilidini açmak için kullanılmayı bekliyor. Seçim sizin sonuçta Wirex Cüzdanı maksimum esneklik için tasarladık.

NXUSD, merkezi olmayan borç verme protokolü nereus finance tarafından basılmıştır. Avalanche blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve ABD dolarına yumuşak bir şekilde sabitlenmiştir.

NXUSD, Nereus platformunda sınıfının en iyisi borçlanma deneyiminin kilidini açmakla kalmaz, aynı zamanda Wirex Cüzdan’da süper yüksek defi getirilerine erişmenizi sağlar.

Wirex Nedir?

Wirex, dijital ödeme alanında yeni kurallar oluşturan dünya çapında bir dijital ödeme platformu ve denetime tabi bir kurumdur. 2015 yılında firma, kullanıcılara kripto ve geleneksel para birimlerini gerçek hayatta sorunsuz bir şekilde harcama yeteneği veren dünyanın ilk kripto etkin ödeme kartını geliştirdi. Wirex, kripto para birimlerinin ezoterik dünyasını açma ve dijital parayı herkes için erişilebilir hale getirme ihtiyacını belirleyen CEO’lar ve kurucu ortaklar Pavel Matveev ve Dmitry Lazarichev tarafından 2014 yılında kuruldu. Temel amacı, dijital varlıkları günlük hayatta mümkün olduğunca kolay hale getirmek olan Wirex, kripto para blokajlarıyla entegre yeni nesil ödeme altyapısını birleştirerek kripto ve geleneksel para birimi işlemleri için güvenilir ve uygun maliyetli bir hizmet sunar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir