AVALANCHE EXPLORER BİRDEN FAZLA ÖZELLİK YÜKSELTMESİ ALDI

Ava Labs ekibi, Avalanche Explorer için birden fazla özellik yayınını duyurmaktan heyecan duyuyor. Yeni Avalanche alt ağları piyasaya sürülmeye devam ederken, kullanıcıların ve inşaatçıların ekosistemlerini büyütmelerine ve ürünlerini sergilemelerine yardımcı olacak kaliteli araçlar ve verilerle desteklenmesi önemlidir.

Alt ağ oluşturuculara, “Alt Ağ Oluşturucunun Haklar Bildirgesi” olarak tanımlanan Avalanche ile geliştirdiklerinde belirli teknik destek ve Web3’e hazır araçlar garantileri sunulur.

Bu destek teklifleri arasında, zincirde neler olup bittiği hakkında kullanıcıları gerçek zamanlı olarak bilgilendirmede önemli bir rol oynayan bir gezgin bulunur.

Alt ağ dağıtım deneyiminin bir parçası olarak Avalanche, alt ağların kutudan çıkar çıkmaz doğru ve özellikli bir gezgine sahip olmasını sağlamaya yardımcı olur. Bu, alt ağ ekibinin, kaşifler gibi yardımcı araçların alt ağ teklifine dahil edildiğini bilerek benzersiz ürünlerini oluşturmaya odaklanabilmesi içindir.

Ava Labs ekibi şu anda 72 saat içinde bir Avalanche alt ağı için ana ağ veya test ağı EVM kaşifleri kurabilir.

Yeni yayınlanan özelliklerden bazıları şunlardır :


• Yeni Ana Sayfa ve Navigasyon
• Yeni Alt Ağ İstatistikleri
• Doğrulayıcı Bilgileri
• Akıllı Sözleşme Doğrulama ve Yayınlama


Yeni bir ana sayfa, Avalanche’ın alt ağlarında ve birincil ağında gezinirken daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Evrensel bir arama çubuğu, kullanıcıların birincil ağda ve desteklenen tüm alt ağlarda hızla arama yapmasına olanak tanır. Kullanıcılar artık hem ana ağda hem de test ağında favori alt ağları arasında kolayca gezinebilir ve bunları arayabilir. Kullanıcılar yüksek seviyeli alt ağ bilgilerini görüntüleyebilir veya daha fazla veri için tercih ettikleri alt ağa derinlemesine girebilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir