AVALANCHE & UNMARSHAL ORTAKLIĞI

Avalanche, Unmarshal’ın ekosistemine başarıyla entegre edildi! Şimdi, Avalanche blok zinciri tabanlı dApp’lere veri altyapısı yardımı sunarak, geliştiricilere gelişmiş veri dönüştürme ve görselleştirme özellikleri sunarken geliştirme harcamalarından tasarruf sağlıyoruz.


Unmarshal, dApp’lere, DeFi protokollerine, NFT’lere, Metaverse ve GameFi çözümlerine ayrıntılı, güvenilir ve gerçek zamanlı veriler sunmayı amaçlayan Çok Zincirli bir Web 3.0 veri ağıdır. Unmarshal, XDC Network, Ethereum, Binance Smart Chain, Polkadot, Near ve Solana’dan Blockchain verilerini sorgulamanın en kolay yolunu sunar. Unmarshal ağı, dönüştürülmüş verilerin gizli bir görünümünü sağlarken herhangi bir zincirdeki Web 3.0 uygulamalarını güçlendirmek için veri dizinleyicileri ve dönüştürme araçlarından oluşur.

Unmarshal şimdi, Çığ zinciri oluşturmak isteyen veya halihazırda Çığ zincirini geliştirmekte olan geliştiricileri API’lerimizi kullanmaya teşvik ediyor. Herkes, console.unmarshal.io’ya kaydolarak Çok Zincirli API’lerimizi kullanmaya başlayabilir.

Unmarshal, 1.000.000 kredi/ay ile tamamen ücretsiz Avalanche API’leri sunar. Ayrıca, Unmarshal Önerme ve Kazanma programı ile, kayıt yaptıranlar, ücretli planlarda %50’lik birleşik indirimden yararlanmak için Avalnance’ı kuran arkadaşlarını da yönlendirebilirler.


İşbirliğinin bir parçası olarak Unmarshal, standart DeFi API & NFT API ve Bildirim Hizmetleri setini RPC’ler, Web kancaları, Web yuvaları ve Firebase desteği gibi çeşitli özelliklerle sağlayacak.

Xscan Entegrasyonu
Unmarshal ayrıca Çığ zincirini, şirket içinde geliştirilen ve kendi API’lerimiz tarafından desteklenen evrensel bir toplu blok zinciri gezgini olan Xscan ile entegre edecek. Cüzdan kaşifleri, Avalanche dahil olmak üzere birden fazla zincirdeki varlık portföylerini takip edebilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir