Shiba Inu yükselişe geçti.

Kripto para piyasasında bugün itibariyle sert yükselişler meydana gelmekte. Lider altcoin olan Ethereum‘un başlattığı yükseliş trendi Bitcoin‘e de sirayet etmesiyle birlikte, birçok altcoin değer kazanmaya başladı.

Sektörde yükselişlerin başlamasının ardından sonra ise yatırımcılar balinaların hangi altcoini depoladığını merak ettiği görülüyor. Başarılı bir veri sağlayıcısı olan WhaleStats’ın aktardıklarına göre, balinalar son dönemlerde en çok Shiba Inu satın almış durumda.

Popüler meme coin olan Dogecoin‘in rakibi Shiba Inu‘ya olan talebin artış göstermesi ise SHIB fiyatının bugün itibariyle güzel bir yükseliş yaşamasını sağladı.

Shiba Inu Yükselişe Devam Edecek Mi?

Haberimizin yazıldığı esnada 0.00001165 dolar seviyelerinden işlem gören popüler meme coin Shiba Inu, gün içerisinde yüzde 13’e varan yükselişler yaşamış durumda.

An itibariyle kritik bir düşen trendin üzerinde yer alan SHIB, ilerleyen saatlerde bu trendin altına sarkmadığı takdirde çok daha sert yükselişler yaşayabilir.

İlerleyen günlerde Bitcoin‘de satış gelmediği sürece 0.00001696 dolar direncine kadar değer kazanması çok olası gözüken Shiba Inu, BTC‘nin satış yemesinden etkilenebilir.

Başlattığı birçok proje ile SHIB‘in değer kazanmasını sağlayan Shiba Inu ekibi, her geçen gün daha büyük yakımlar yapmaya devam ediyor.

Balinaların odak noktasında bulunan Shiba Inu, ilerleyen günlerde yükselişine devam edebilecek mi? merak konusu..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir