Yakın tarihli bir duyuruya göre Binance DeFi Staking, XRP ve Litecoin için destek ekledi. Kullanıcılar artık LTC ve XRP’lerini 3 Ağustos’tan itibaren “paylaşabilir” ve ödüllerde %1,40’a kadar APR kazanabilir.

Litecoin gibi blok zincirler, piyasa katılımcılarının veya doğrulayıcıların minimum pay tutmasını veya elinde tutmasını gerektiren hisse ispatı (PoS) mekanizması yerine madencilerin işlemleri doğrulamak için bir hesaplama problemini çözdüğü iş ispatı mekanizmasını kullanır. ödüller karşılığında işlemleri doğrulamak için jeton sayısı.

Benzer şekilde, iş kanıtı veya hisse kanıtı kullanan diğer blok zincirlerinden farklı olarak, XRP Defter (XRPL), doğrulayıcı olarak bilinen seçili sunucuların XRP işlemlerinin sırası ve sonucu üzerinde anlaştıkları bir fikir birliği mekanizması kullanır.

Bu nedenle, sahipleri ödül karşılığında paralarını bireysel olarak veya bir ağdaki bir borsa aracılığıyla stake edemezler. Binance, web sitesinde, Proof of Stake olmayan coinler için DeFi stake prosedürünü açıklayan bir Sıkça Sorulan Sorular bölümü sunuyor.

Küresel bir ödeme ağı olan Mercuryo, yakın zamanda XRP desteği ekledi. Bir duyuruda, XRP’nin Mercuryo ödeme ağına entegre edildiği ve müşterilerin sınır ötesi ödemeler için varlığa erişmesine izin verildiği belirtildi.

RippleNet, bordro uygulamasında kullanım buluyor

Ripple’ın havale teknolojisi RippleNet, Ripple ortağı Modulr tarafından desteklenen bir bordro uygulaması paketi olan Level’da görüldüğü gibi artan kullanım durumlarını  kaydediyor.

Şubat ayında, önde gelen ödeme platformu Modulr, Ripple’ın finansal teknolojisi RippleNet tarafından desteklenen uluslararası gerçek zamanlı ödemeler yapmak için Ripple ile bir ortaklık duyurdu.

Kaynak:u.today https://u.today/binance-exchange-increases-support-for-xrp-and-ltc-details

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir