Perşembe günü erken Asya ticaretinde Bitcoin, çoğu büyük kripto para biriminin zemin kaybetmesiyle düşükten çok az değişikliğe doğru gidiyordu. Solana, ağına yapılan bir saldırı raporlarından sonra düşük kaldı. Bitcoin, son 24 saatte %0,6 düşüşle Hong Kong’da sabah 8’de 22.848 ABD Doları olarak fiyatlandı. CoinMarketCap verilerine göre Ethereum %0,8 düşüşle 1,615 ABD Dolarına geriledi .

Hızlı gerçekler

  • Solana, CoinMarketCap’in piyasa değerine göre ilk on listesinde en büyük kayıpları gördü, %6,53 düşüşle 38,36 ABD Doları’na geriledi ve cüzdanların boşaltılmasına neden olan ağ saldırılarının raporları arasında Çarşamba gününden itibaren kayıplarına devam etti.
  • BNB ihraççısı Binance’in daha fazla token için stake hizmetleri sunduğuna dair raporların ortasında BNB, düşüş trendini destekleyen ilk on kriptodan biriydi ve %5 artarak 297,46 ABD Doları’ndan el değiştirmek için el değiştirdi . Cardano %0,8 artışla 0,50 ABD Dolarına yükseldi.
  • Listenin devamında, merkezi olmayan finans (DeFi) tokeni Uniswap %7,16 artışla 9,00 ABD Dolarına yükseldi.
  • Geleneksel borsalar bir gecede daha iyi sonuç verdi; Nasdaq Bileşik Endeksi Çarşamba günü %2.6 artışla kapanırken, Dow Jones Sanayi Ortalaması %1.3 ve S&P 500 Endeksi %1,6 yükseldi.
  • Hisse senetlerindeki kazançlar, ABD Temsilciler Meclisi sözcüsü Nancy Pelosi’nin Çin ile ABD arasındaki gerilimi tırmandıran ve olası bir askeri çatışma korkularını artıran diplomatik bir ziyaretin ardından Çarşamba öğleden sonra Tayvan’dan ayrılmasıyla geldi.

Kaynak:forkast.news https://forkast.news/headlines/bitcoin-ethereum-solana-network-hack/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir