BMall, Ücretleri Topluluklara Geri Veren Tek NFT Pazar Yeri

SEUL, Güney Kore , 4 Ağustos 2022 /PRNewswire/ — Çok zincirli ara katman yazılımı platformu BIFROST’u geliştiren bir blok zinciri teknolojisi şirketi olan PiLab Technology, büyümeye odaklanankendi NFT Marketplace “BMALL “ın resmi lansmanını duyurdu. BMall’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte, BIFROST ekosistemini NFT sektörüne doğru daha da genişletecek.

BMall, topluluklara ücretleri geri veren tek NFT pazarı.

BMall şu anda Ethereum, Polygon ve Klaytn zincirlerinde NFT koleksiyonlarını desteklemektedir ve herkes bir Biport veya Metamask cüzdanı bağlayarak NFT’leri serbestçe takas edebilir.

BMall, NFT sahiplerinin bugünün NFT pazarında daha fazla avantajdan yararlanmaları gerektiğine dair kesin inanca dayalı olarak pazara giren en yeni pazar yeridir. Özellikle BMall, bir işlem ücreti paylaşım sistemi sunan ilk pazar yeridir. BMall’da işlem gören her NFT için, işlem ücretinin bir kısmı, belirli NFT topluluğuna ait üyeler arasında paylaşılır.

Resmi lansmanı anmak için BMall, haftalık bir NFT çekiliş etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Çekilişi kazananlar sadece 1$’ a modaya uygun bir NFT satın alabilirler .

PiLab Technology, BIFROST ve BiFi dahil olmak üzere çoklu çoklu zincir hizmetleri geliştiren blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. DApp’lerin birden fazla protokol üzerinde çalışmasını sağlama misyonuyla Dohyun Pak , 2017 yılında CTO’su Jonghyup Lee ve COO’su Changhyun Yoo ile şirketi kurdu .

Yenilikçi teknolojisiyle tanınan ve ürünlerinin ölçeklenebilirliğini kanıtlayan PiLab, Korea Investment Partners, STIC Ventures ve Yuanta Investment tarafından yönetilen Seri A’da 8,4 milyon dolar topladı.

KAYNAK:yahoo!finance

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir