Son zamanlarda, büyük Ethereum (ETH) sahiplerinin popüler kripto para birimi Shiba Inu’yu (SHIB) aktif olarak edindiği, elinde tuttuğu ve ticareti yaptığına dair haberler artıyor. Burada bir kez daha, “BlueWhale0159” lakaplı ETH balinasının SHIB’yi neredeyse 3 milyon dolara satın aldığı biliniyordu. Böylece, WhaleStats’a göre, sadece iki gün içinde büyük bir yatırımcı portföyüne 267 milyar SHIB daha ekledi .

Aynı zamanda, SHIB, Ethereum’un kendisi dışında dolar değerine göre en büyük ETH balinaları pozisyonu olmaya devam ediyor. Bu yatırımcı grubunun bilançolarında toplam portföylerinin %19,76’sına eşit olan 503 milyon $’lık 45,45 trilyon $’lık SHIB var. Eğlenceli bir şekilde, SHIB’nin payı, bu portföydeki USDT ve USDC stabilcoinlerinin payına neredeyse eşittir.

Balinaların SHIB alımları Shiba Inu haberleriyle ilişkili mi?

Hangisinin önce geldiğini söylemek zor: SHIB veya balina alımlarıyla ilgili olumlu haberler, ancak bu olaylar el ele gidiyor gibi görünüyor. Bu nedenle, örneğin, yukarıda açıklanan 3 milyon dolarlık satın alma işleminden önce, SHIB sahiplerinin şimdi doğrudan SHIB’de ödeme alma seçeneğinin haberi geldi . Belirtecin kripto ödeme sağlayıcısı NOWPayments’ın Toplu Ödemeler hizmetine entegrasyonunun bir sonucu olarak böyle bir seçeneğin mümkün olduğunu hatırlayın.

Aynı zamanda, SHIB balinalarının alımları bu tür büyük ölçekli olaylardan önce yapıldı, ancak her zaman SHIB’nin bir ödeme aracı olarak benimsenmesi veya yakınlarda bir yerde ortaya çıkan Shiba Inu ekosisteminin gelişmesiyle ilgili haberler vardı. Shibarium ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı.

Görünüşe göre bu konuda spekülasyona yer yok ve büyük ETH sahiplerinin kesinlikle böyle popüler bir token için kendi planları var . #Shiba Inu (SHIB) Haberleri #Shiba Inu

Kaynak:u.today

https://u.today/shiba-inu-shib-worth-3-million-bought-by-this-eth-whale-in-2-days

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir