Kaynak: AdobeStock / xtock

Lido Finance projesi için yönetim forumu olan Lido DAO , görünüşe göre daha iyi şartlarla kripto yatırım firması Dragonfly Capital’e LDO 10 milyon token satışı için yeni bir teklif sundu .

Lido’nun iş başkanı Jacob Blish tarafından Çarşamba günü sunulan yeni teklif , “Tamam, hadi bunu tekrar deneyelim” diyor . VC firmasına LDO 10m jetonlarının satılması için çağrıda bulunuyor, ancak bazı ayarlamalar yapılıyor. Birincisi, teklif şimdi Dragonfly için bir yıllık hak kazanma süresini içeriyor.

Teklifte, “DragonFly Ventures, DragonFly Liquid’in yerine takas yapmayı kabul etti.
Devam eden tartışmalar ve boyutla ilgili mevcut en iyi koşulları sunuyorlar” iddiasında bulunuyor.

Yeniden çalışılan teklifin, topluluğa fayda sağlayacak gibi görünen yeni bir fiyatlandırma modeli de var. Belirlenmiş bir fiyat yerine, satışın iki olası fiyat karşılaştırması olacaktır: biri, %50 primli 7 günlük bir TWAP’de (zaman ağırlıklı ortalama fiyat) satış yapma seçeneğidir, diğeri ise bir ortalama LDO fiyatıdır. oylamadan önceki yedi gün %5 primle.

Dragonfly, madeni para başına 2,25 USD’den fazla bir tutara eşit olmadığı sürece, iki fiyatlandırma seçeneğinden daha yüksek olanı taahhüt etmek zorunda kalacak ve bu noktada VC firması anlaşmadan çıkabilir.

Bu görünüşte, son 24 saat içinde %31 artışla 2 USD’ye ulaşan Lido DAO’nun yerel tokeni LDO çevresinde bir ralliyi körükledi. bir ay. Madeni para, Ağustos 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %72 düştü.

Bildirildiği gibi, topluluk , DAI 14.5m karşılığında Dragonfly Capital’e LDO 10 milyon token satma teklifine karşı oy kullandı . Oylama, Blish’in Lido DAO için stabilcoinlerde yaklaşık iki yıllık bir “çalışma pisti” sağlamayı amaçlayan bir teklif sunmasından sonra geldi. Teklif, algoritmik stabilcoin DAI karşılığında LDO 20m’ye eşit olan LDO arzının %2’sini satmayı amaçlıyordu.

Son oylar sadece bu taksitin yarısının mı yoksa 10 milyon LDO’nun Dragonfly’a mı satılacağını belirlemek içindi.

Blish, en son teklifin bugün “yaklaşık olarak UTC 22:00’de” oylamaya sunulacağını söyledi.

Bu arada, yeni öneri topluluğun desteğine sahip görünüyor. Stealthy New Venture’ın kurucusu ve CEO’su ve İsrail Blockchain Endüstri Forumu’nun Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Maya Zehavi, “Lido/yusufçuk satışı için güzel bir uzlaşma. Topluluk endişelerinin her iki cephede de nasıl ele alındığını görmek güzel” dedi .

kaynak: cryptonews

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir