Fast-casual restoran Chipotle, yeni “Dip Satın Al” promosyon kampanyasının bir parçası olarak 200.000 $ değerinde kripto para birimi veriyor .

Denver, Colorado merkezli fast-food şirketi, müşterilerinden tanıtım web sitesinde bir oyun oynamalarını istedi ve her oyuncu günde üç deneme yaptı.

Pazartesiden itibaren, müşterileri Cumartesi gününe kadar 10.000 $ değerinde Bitcoin (BTC), 5.000 $ değerinde Ethereum (ETH), 1.250 $ değerinde Solana (SOL), 3.000 $ değerinde Avalanche (AVAX) ve 3.000 $ Dogecoin (DOGE) kazanabilecekler. Pazar günü Chipotle, Ulusal Avokado Günü’nü kutlamak için ödüllerin boyutunu önemli ölçüde artıracak. Genel olarak, oyunda mevcut 650.516 ödül var.

Tüm Chipotle Rewards üyeleri ayrıca 31 Temmuz’da 1 sentlik guac veya queso blanco alabilecekler.

Kripto para ödülleri, doğrulanmış oyuncuların Coinbase hesaplarına yatırılacaktır.

Promosyon kampanyası, Chipotle’ın kripto para birimlerini otomatik olarak fiat paraya dönüştüren bir dijital ödeme ağı olan Flexa aracılığıyla Haziran ayı başlarında kripto para birimi ödemelerini kabul etmeye başlamasından sonra geldi. Flexa özellikli bir uygulama yardımıyla ödeme yapanlar, bir ay boyunca %10 indirim alıyordu.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, Chipotle, Ulusal Burrito Günü (uydurma bir tatil) vesilesiyle geçen Mart ayında gerçekleşen “Burrito veya Bitcoin” promosyon kampanyasıyla başlangıçta parmaklarını kriptoya daldırdı. Kampanya, eski Ripple CTO’su Stefan Thomas ile ortaklaşa düzenlendi. Oyunculardan 100.000 $ değerinde Bitcoin kazanmak için altı basamaklı bir kod tahmin etmeleri istendi. Thomas, tohum ifadesini büyük Bitcoin servetine kaybetti. #Bitcoin Haberleri #Dogecoin Haberleri #Solana Haberleri #Kripto Paranın Kabulü


Kaynak:u.today

https://u.today/chipotle-giving-away-200000-in-dogecoin-solana-and-other-coins

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir