Popüler bir kripto analisti, bir niş genel piyasa düşüş trendine meydan okuduğu için bir avuç kripto projesini vurguluyor.

Bir YouTube güncellemesinde, takma adlı Coin Bureau sunucusu Guy 2.08 milyon abonesine merkezi olmayan finansın (DeFi) etkileyici bir geri dönüş yaptığını söylüyor.

“Convex Finance ile başlayarak CVX, merkezi olmayan stablecoin cephesindeki gelişmeler nedeniyle toparlanıyor gibi görünüyor…

Ne yazık ki, CVX’in son zamanlardaki yükselişi radarda bir anlık fark değil, ancak DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin bir keresinde dediği gibi, ‘DeFi jetonları satın alınmamalı, kazanılmalıdır.’ Benim değil onun sözleri.”

Yazma sırasında, Convex Finance (CVX) 5.20$’dan işlem görüyor. CVX, 18 Haziran’da aylık en düşük seviye olan 3,13$’dan %66,1 artışta kalmaya devam ediyor.

Analist ayrıca geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına yardımcı olan birlikte çalışabilir blok zinciri Quant Network’ü (QNT) tartışıyor.

“Sonraki, Quant Network tarafından geliştirilen ve farklı blok zincirlerinden akıllı sözleşmeler kullanarak DAapp’ler oluşturmayı mümkün kılan bir platform olan Overledger’a yapılan bir güncelleme nedeniyle QNT tokeni toplanıyor gibi görünen Quant Network’e sahibiz.

Çoğu altcoin gibi, QNT de tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça altında ve teknikler, buradan çok daha yükseğe çıkmayacağını gösteriyor. Başka bir deyişle, bir düzeltme için geciktik, bu yüzden içeri girmeden önce iki kez düşünün.”

Quant Network, son 24 saatte 80,43$’lık bir satış fiyatıyla yaklaşık %6 düştü. Bir hafta önce, QNT yaklaşık 60 dolardan işlem görüyordu.

Guy daha sonra, yeni aşırı teminatlandırılmış, merkezi olmayan stablecoin GHO’yu uzun uzun tartıştığı bir proje olan borç verme ve borç alma protokolü Aave’den (AAVE) bahsediyor.

“AAVE tokeni, özellikle Aave’nin merkezi olmayan stablecoin’i [nedeniyle] toplanıyor…

Aave’nin haftalık rallisi muhteşem görünse de, geri adım attığınızda tokenin uzun vadeli düşüş trendinde kaldığını açıkça görebilirsiniz, ancak geçen yazdan bu yana inen kanalın üst sınırını test etmemiz mümkün.

Bu, reddedilmeden önce Aave’i 120 dolara kadar getirebilir. ”

Aave ayrıca, gün için %7.59 düşüşle ve 68.60$’da değerlenen son kazançlarının bir kısmından vazgeçiyor, ancak yine de 5 Temmuz’da haftalık en düşük seviye olan 60.15$’dan güzel bir şekilde yükseldi.

Guy daha sonra, merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü THORChain (RUNE) ile ilgili gelişmelere dikkat çekiyor.

“Sonra, RUNE jetonu, geliştiricilerin merkezi bir borsada yaptığınız gibi hemen hemen herhangi bir madeni para veya jeton arasında takas yapmayı mümkün kılacak bir DEX [merkezi olmayan borsa] toplayıcı oluşturma sürecinde olduğu haberi üzerine toplanan THORChain var, ancak KYC [Müşterinizi Tanıyın] veya üçüncü taraf gözetimi olmadan.

RUNE’nin depolanmaya devam etmesi çok kötü, ancak geçmiş fiyat geçmişi bir şey varsa, THORChain’in üzerinde çalıştığı diğer devrimci özelliklerle birlikte DEX toplaması kullanıma sunulduğunda önümüzdeki haftalarda başka bir büyük spekülatif pompa görebiliriz.”

THORChain %5.51 kapalı ve 1.99$’a el değiştiriyor. RUNE, düzeltmeden önce 9 Temmuz’da 2.50$ seviyesiyle flört etti.

Madeni Para Bürosu sunucusu, otomatik piyasa yapıcının (AMM) ve DEX Uniswap’ın (UNI) durumunu değerlendirerek sohbetini sonlandırıyor.

“Son olarak, ThorChain’in dokunmak istediği DEX’lerden biri olan Uniswap’ımız var. Aslında UNI’nin neden toplandığını çözemedim, ancak son zamanlarda Uniswap’ta çok fazla işlem hacmi oldu, bu yüzden muhtemelen bu yüzden.

Diğer birçok altcoin gibi, UNI de temel olarak boğa piyasasından önceki haline geri döndü. Bunun satın almak için iyi bir zaman olmadığı anlamına gelmediğini unutmayın çünkü yine kripto ayı piyasasının ortasındayız.”

Uniswap, günde %3,24 oranında kırmızı renkte ve fiyatı 5,63$

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir