COPPER CONNECT AVALANCHE İLE DEFİ KAPSAMINI ÖNEMLİ ÖLÇÜDE GENİŞLETİYOR

Kasım 2020’deki lansmanından bu yana CopperConnect, kurumsal yatırımcılar için ilk özel DeFi aracıydı ve hedge fonları, aile ofisleri ve özel bankaları içeren bu yatırımcı segmentinde DeFi’nin benimsenmesini sağlamak için kilit bir katalizör olmaya devam ediyor.

Basit ve son derece güvenli bir Google Chrome uygulaması olarak sunulan platform, kurumsal yatırımcılara Copper’ın çok taraflı bilgi işlem (MPC) cüzdanlarında depolanan dijital varlıkları merkezi olmayan uygulamalarla (dApp’ler) sorunsuz bir şekilde bağlamak için güvenilir ve kolay bir yol sağlar.

Copper’ın kurumsal düzeydeki altyapısı, en yüksek güvenlik standartlarına bağlı kalır ve varlıkların DeFi yaşam döngüsü boyunca korunmasını sağlar – gözetim altındayken, aktarım sırasında ve bir DeFi Havuzuna aktarılmak üzere akıllı bir sözleşmeye kilitlendiğinde.

Para çekerken, varlıklar yalnızca geldikleri cüzdana iade edilebilir.

Katman 2 ağı Arbitrum ve önde gelen blok zincirleri BNB, Avalanche ve Fantom’u CopperConnect’e dahil etmek, Copper’ın daha önce sektörü katılmak için çok karmaşık ve riskli bulan kullanılmayan bir kitleye milyarlarca dolarlık DeFi pazarını açma taahhüdünde yeni bir kilometre taşıdır.

Copper CEO’su Dmitry Tokarev yorum yaptı. “Merkezi olmayan finans, türevlerden sigortaya kadar geleneksel finansın her alanında yeniliği teşvik etme potansiyeline sahip. Dayanıklı altyapı sağlayarak ve CopperConnect’in DeFi kapsamını Arbitrum, BNB, Avalanche ve Fantom gibi önde gelen protokollerle genişleterek, finansın geleceğinin temel taşı olan DeFi’de daha fazla büyüme için heyecan verici fırsatlar yaratmayı umuyoruz.”

HABER KAYNAĞI : COPPER.co

https://copper.co/insights/copperconnect-adds-support-for-arbitrum-bnb-avalanche-and-fantom-to-provide-institutions-unrivalled-defi-access?utm_source=Twitter&utm_medium=organic&utm_campaign=avalanche_copperconnect

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir