ABD merkezli en iyi kripto değişim platformu Coinbase, listeleme yol haritasına üç altcoin projesi ekliyor.

Coinbase’in listeleme yol haritası, muhtemelen borsanın desteklenen varlıklar listesine katılma yolunda olan bir dizi kripto projesidir.

Yeni bir duyuruda Coinbase , Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir tahmin piyasası olarak tasarlanmış bir protokol olan Gnosis’in (GNO) eklenmesiyle yol haritasını güncellediğini söyledi . GNO, ağ üzerinde değer aktarımı ve işlemleri doğrulamak için kullanılır.

GNO , Coinbase haberlerine günde %9’un üzerinde ralli yaparak tepki verdi ve şu anda 133 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Coinbase’in listeleme yol haritasında, kripto ödemelerini genel halk için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir ödeme platformu olan Ethereum tabanlı Metal (MTL) bulunuyor. MTL jetonu bir ödeme aracı olarak kullanılır.

MTL , Coinbase’in duyurusunu takip eden gün %4’ün üzerinde yükseldi.

Coinbase’in listeleme yol haritasına yerleştirilen üçüncü altcoin projesi Raydium (RAY). Raydium, Serum (SRM) merkezi olmayan değişim için Solana (SOL) ağı üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) ve likidite sağlayıcısıdır .

RAY, haberin ardından 0,86 dolardan 0,95 dolara %10’luk bir ralli başlattı.

Coinbase’in listeleme yol haritası başlangıçta “mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak” şeffaflığı artırmak ve bir varlığı listelemeye karar vermeden önce piyasa ile iletişim kurmak için oluşturuldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir