Dogelon Mars (ELON) 

sadece başka bir meme parası değil. Aslında, kripto ekibi bu ERC-20 tokenini evrensel bir para birimi olarak gösteriyor. ELON tokeni agresif bir şekilde büyüyor ve bir gecede %6,15’lik olağanüstü bir büyüme yaşadı.ELON meme kripto parası şu anda 0,0000003618 dolardan işlem görüyor.

Bugüne kadar yatırımcılar, Dogelon Mars (ELON) değerini, mevcut fiyat grafiklerinde simetrik bir üçgen deseni oluşturduğu için daha düşük fiyat seviyelerinde tutmaya çalışıyorlar.

Yazının yazıldığı tarih itibariyle, yukarı yönde bir kırılmaya davetiye çıkarabilecek bir devam modeli oluşturacak olabilir. Dogelon Mars (ELON), bloktaki yeni meme tokeninin %62 oranında artmasıyla Bitcoin Ethereum ve diğer kripto para birimlerininkiyle aynı çizgiyi takip ediyor.

Dogelon Mars (ELON) Projesi Nedir?

ELON projesinin, kripto sahtekarlığı ve dolandırıcılıklarının neden olduğu hasarı tersine çevirme hayali veya misyonu olduğu söyleniyor. Açıkçası, Dogelon Mars (ELON) topluluğu da kripto dolandırıcılığı kurbanlarına ELON tokenleri bağışlıyor.

Dogelon Mars (ELON), çizgi roman dizisi NFT karakterinden esinlenmiştir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen köpek temalı meme tokeni para 23 Nisan 2021’de kripto sahnesinde tanıtıldı, ancak Kasım 2021’de boğa koşusu yaptığında popülaritesi patladı. Kripto ekibi ayrıca genişleme planlarını da detaylandırdı.

ELON Projesi

Teknik analize göre, ELON meme tokeni 62 günden fazla bir süredir simetrik bir üçgen deseniyle süzülüyor. Bu, özellikle destek ve direnç trend çizgileri arasındaki gerilim dönerken izlemek kesinlikle heyecan verici. Aslında, boğalar ve ayılar, fiyatın bir sonraki sıçrayışını görmek için sürekli bir mücadele içinde görünüyorlar.

Haber Kaynağı: COINTURK

https://coin-turk.com/dogelon-marsa-yolculuk-yapabilecek-mi-iste-analiz

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir