Piyasa değerine göre en büyük altcoin olan Ethereum (ETH), son zamanlarda nispeten kısa bir sürede 1.400 dolar seviyesini kırdı. ETH, fiyatta 24 saatlik %10’dan fazla artışın ardından 1.400 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

yazının yazıldığı sırada Ethereum (ETH) fiyatı, fiyatı 1.356.80 dolar ile 1.400 dolar seviyesinin altına düştüğü için hafifçe geri çekildi. 1.400 dolar seviyesinin altına düşmesine rağmen, ETH’nin fiyatı son 24 saat içinde hala yaklaşık %12,94 arttı. ETH’nin fiyatı da geçen hafta yaklaşık %13,87 arttı.

Altcoin’in fiyatı 24 saatlik en yüksek 1.378,42 $ ve 24 saatlik en düşük 1.195,61 $ belirledi ve ayrıca kripto piyasası lideri Bitcoin’e (BTC) karşı %9,11 güçlendi.

Yatırımcılar, ETH’nin fiyatındaki son artışın esas olarak ETH geliştirici ekibinin birleşmenin başlaması için beklenen bir süre vermesine bağlanabileceğini düşünüyor. Birleştirme zamanı şimdi geçici olarak Eylül ayı için planlandı.

Toplam ETH tasfiyeleri Kaynak: Coinglass

Coinglass’tan gelen veriler, toplam ETH tasfiyelerinin yazının yazıldığı sırada son saatte 4.11 milyon dolara ulaştığını gösteriyor. ETH için 24 saatlik toplam tasfiye 285,58 milyon dolar.

ETH’nin son 24 saatteki olumlu performansı, yukarıdaki günlük ETH/USDT grafiğinden de görülebileceği gibi, çok günlü yeşil sırasına eklendi. Dizi, ETH’nin fiyatının nispeten rahat bir şekilde 1.200 dolar seviyesini çevirdiğini gördü.

Feragatname: Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve CoinQuora’nın görüşleri yansıtmayabilir. Bu yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. CoinQuora, tüm kullanıcıları kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.

LÜTFEN DİKKAT!!! yeterince araştırma yapmadan işlem yapmayın. bu haber yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir