Son bilgilere göre Ethereum (ETH) test ağı Goerli, önümüzdeki ayın başlarında bir beacon zinciri birleşmesi yaşayacak ve bu sonbaharda beklenen ana ağ birleşmesi öncesinde Proof-of-Stake desteği sunacak.

Ethereum Geliştiricisi Tim Beiko, ETH İçin Önemli Tarihler Verdi

Ethereum geliştiricisi Tim Beiko, Twitter üzerinden şunları paylaştı:

Prater, 4 Ağustos’ta Bellatrix yükseltmesinden geçecek ve 6-12 Ağustos arasında Goerli ile birleşecek. Bir node veya doğrulayıcı çalıştırıyorsanız, bu ana ağdan önce bu süreçten geçmek için son şansınız.”

Daha önce bildirildiği gibi, bu tür birleşmeler nihai ana ağ birleşmesi için prova niteliği taşıyor. Şimdiye kadar, Ropsten ve Seploia ağları kendi beacon zincirleriyle birleştirildi.FED’in Çarşamba günü faiz oranlarının 0.75 puan artırılacağını açıklamasının ardından Bitcoin ve altcoinler en son geçtiğimiz hafta görülen seviyelere yeniden yükseldi.

Haber Kaynağı : BitcoinSistemi

https://www.bitcoinsistemi.com/ethereum-gelistiricileri-eth-icin-buyuk-onem-tasiyan-bir-sonraki-guncelleme-tarihini-acikladi/

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir