FAMİLY FEUD OYUNUNU AVALANCHE BLOCKCHAİN’e TAŞIYOR

“Family Feud” un ünlü sunucusu Steve Harvey, oyuncuların kripto jetonları ve NFT’ler şeklinde ödüller almasına izin veren hızla büyüyen bir endüstri olan oyna ve kazan oyun dünyasında blok zincirinin ilk çıkışını yapıyor.

Ortaklık, Disney, Sony ve Viacom gibi küresel eğlence markalarının unvanlarıyla birlikte bu ünlü isimlerin ilk kez Web3 dünyasına entegre edildiğini ve blok zinciri teknolojisini ana akım haline getirdiğini gösteriyor.

FOX Business’a konuşan Harvey, “Blockchain, yalnızca Gamestar+’a değil, tüm oyun endüstrisine yepyeni bir eğlence, değer ve rekabet katmanı ekleyecek” dedi. “Web3’ün ön saflarında yer almaktan heyecan duyuyorum.”

Oyna ve kazan modeli aracılığıyla Gamestar+ oyuncuları, benzersiz NFT’ler, oyun içi varlıklar veya Avalanche’ın yerel jetonu gibi diğer dijital varlıklar için takas edilebilecek uygulama içi jetonlar kazanırken gerçek zamanlı olarak birbirlerine meydan okuyabilecekler.

Dünyanın en büyük blok zincirlerinden biri olan Avalanche, Crabada ve Pizza Game gibi oyna-kazan favorilerine zaten ev sahipliği yapıyor ve kripto oyuncuları için gidilecek yer olmayı hedefliyor. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir