Son kripto boğa koşusunda, DeFi’ye yeni gelen Gnox , fiyatta üstel bir büyüme gördü. Yine de nadir değildir. Bir dizi DeFi platformu 2020 ve 2021’de büyük kazanımlar elde etti. Ancak, rekor seviyelere ulaştıklarından bu yana, çoğu kazançlarını silerek %80 ila %90 veya daha fazla düştü.

Gnox’un fiyat artışıyla sonuçlanan güçlü bir iş modeli ile kripto analistleri, tokenin 2014’te Ethereum’un ilk madeni para teklifini geçeceğine inanıyor.

Ethereum’un ICO Patlaması

Ethereum’un ilk finansmanı 2014’te gerçekleşen bir ICO’dan geldi. Bitcoin karşılığında alıcılar ether aldı ve satışın ilk 12 saatinde 7 milyondan fazla ether (yaklaşık 2,2 milyon dolar değerinde) satıldı.

Satış sona erdiğinde, 50 milyondan fazla eter veya yaklaşık 17,3 milyon dolar satın alındı. O zamanlar tartışmalı bir şekilde, bu etherin yüzde 9,9’u Ethereum Vakfı’na tahsis edildi ve yüzde 9,9’u Ethereum’u kuran ekibe gitti. Daha sonraki birçok ICO, bazen ön mayın olarak adlandırılan bu özelliği benimsedi.

Çoğu ICO, tüm Ethereum belirteçleriyle birlikte çalışabilen Ethereum ağı ve ERC-20 belirteçlerini kullandı. Birçok ICO yatırımcısı, ETH ile protokole özel jetonlar satın aldı. Bu, ICO patlamasını körükleyen ETH’nin fiyatını artırdı.

Gnox’un Ethereum’un ICO’sunu geride bırakması bekleniyor.

Gnox platformu resmi olarak piyasaya sürülmeden önce bile, erken yatırımcılar zaten yüzde 63’ten fazla kazanç elde ettiler.

Önümüzdeki ay içinde tokenin fiyatında bir artış garantilidir çünkü ek kazançlar esasen yerleşiktir. Bunun nedeni, ön satış sırasında, her ayın 12’sinde Gnox jetonlarının büyük bir kısmının yakılmasıdır. her 30 günde bir.

Yatırımcılar şimdi yatırım yapmak için iyi bir teşvike sahipler. Satılmayan tüm jetonlar lansmandan önce yakılacaktır. Bu, adil bir lansmanı garanti eder ve şüphesiz tokenin fiyatını piyasaya sürülmeden önce bir kez daha önemli ölçüde artıracaktır.

Gnox, DeFi verim çiftçiliğine odaklanan ilk yansıma belirtecidir. Platformun amacı, yatırımcılara DeFi endüstrisinde pasif gelir elde etmenin bir yolunu sağlamaktır. Kripto para dünyasında en çok sevilen yatırım seçeneklerinden biri verim çiftçiliğidir.

Verim çiftçiliğinin bir avantajı, kripto varlıkları satmak zorunda kalmadan pasif nakit akışı oluşturma yeteneğidir. Tüccarlar paralarını likidite havuzuna koyabilirler, burada jetonlarını ne kadar uzun süre tutarlarsa getirileri o kadar yüksek olur.

Gnox hakkında daha fazla bilgi edinin, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir