Hakkımızda

2020 yılında kurulan Coin Blog Türkiye, aktif olarak yayın hayatına başladığı 2021 yılından bugüne kadar sektörün önde gelen uzmanları, akademisyenlerden oluşan geniş yazar kadrosu ile beraber yazılar ve içerikler üretmeye devam ediyor. Coin Blog Türkiye, yerli ve yabancı kaynakları yakından takip ederek kripto para ve blokzincir sektörüne dair günün en önemli ve öne çıkan haberlerini okuyucularına en hızlı ve en doğru şekilde aktarıyor. 

Coin Blog Türkiye, her geçen gün gelişme kaydeden kripto para piyasasında gelişmelerin anlık olarak takibini gerçekleştirerek, kripto para, NFT, metaverse, DeFi ve blokzincir teknolojilerinin ekseninde içerikler üretiyor. Coin Blog Türkiye’nin YouTube kanalı CoinBlogTurkiye’de kripto paralar hakkında en güncel bilgiler konu alınarak bilgi paylaşılıyor. Kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarını keşfetmek ve yeni kazanç yolları bulmak için daima çalışıyoruz.

Coin Blog Türkiye üzerinden Bitcoin, Ethereum ve tüm altcoinler ile ilgili anlık gelişmelere ve kripto paralar hakkında güncel konulara, analizlere ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

İçeriklerimiz hakkında soru, görüş ve önerilerinizi yazı altında bulunan yorum kısmından veya telegram, twitter sayfamızdan bizlere ulaştırabilirsiniz. CoinBlogTurkiye ekibini ve yazarlarını daha yakından tanımak için ise Künye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.