INFURA ARTIK AVALANCHE C-ZİNCİRİNİ DESTEKLİYOR

Infura’nın artık geliştirici topluluğumuza Infura platformunda bildikleri güvenilirlikle Avalanche C-Chain’e erişim sunduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Geliştiricilerin merkezi olmayan bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olan çok zincirli bir Web3 ekosistemi için çalışırken, bu en son entegrasyon Infura’nın kutlayabileceği başka bir dönüm noktasıdır.

Geliştiriciler, Remix ve MetaMask gibi mevcut Ethereum araçlarını kullanarak Avalanche C-Chain’de akıllı bir sözleşmenin nasıl kurulacağını hızlı bir şekilde test edebilir.

Neden Infura ile Avalanche’ı geliştirmelisiniz?

Infura’da Avalanche ile inşa etmenin faydaları şunları içerir:

Esneklik: Avalanche, ayrı sanal makinelerde çalışan birden çok zincir türünü destekleyerek geliştiricilerin daha özgürce oluşturmasını sağlar. C-Chain, Ethereum Sanal Makinesini (EVM) destekler ve geliştiricilerin Solidity akıllı sözleşmelerini dağıtmalarına ve Dapp’lerini hem Avalanche hem de Ethereum’da çalıştırmalarına olanak tanır.

Kullanım Kolaylığı: Ethereum geliştiricileri, mevcut Ethereum araçları Remix ve MetaMask kullanarak Avalanche C-Chain üzerinde akıllı bir sözleşme uygulayabilir.

İyileştirilmiş İşlemler: Avalanche, düşük işlem ücretleri ile saniyede yaklaşık 4.500 işlem gerçekleştirebilir.
Merkezi Olmayan Finans (DeFi): Avalanche C-Chain, Ethereum varlıklarıyla tamamen uyumludur ve bu da onu Ethereum dapp’lerinin dağıtılması için başka bir çekici pazar haline getirir. Infura, geliştiricilere mevcut planlar aracılığıyla kolay erişim sağlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir