Klever (KLV), BTC, TRX, ETH gibi kripto para birimlerini destekleyen Klever kripto cüzdanının yerel tokenidir. Klever, kullanıcının özel anahtarlarını koruyan güvenlik mekanizmaları kullanır. En son şifreleme teknolojilerinin yardımıyla özel anahtarları ve gizli verileri yalnızca belirli bir kullanıcının cihazında kullanılabilir hale getirir. Klever platformu, ana ücret oluşturucu olarak KLV tokenlerini kullanır. Alım satım ücretleri, değişim ücretleri ve para çekme ücretleri KLV ile ödenmekte. Bu kripto, Klever App, Klever Swap & Exchange, Klever OS ve Klever Browser ve Klever Blockchain gibi gelecekteki tüm Klever Labs projeleri dahil olmak üzere Klever Ekosistemindeki tüm platformlara güç sağlar.

KLV coin nedir?

KLV coin Klever’in yerel tokenidir. Token, işlemler, takas, stake ve çok daha fazlası için ödeme yapmak için kullanılabilmekte. Ayrıca, Klever’ı elinde tutmak, VIP tokenleri satın alma, p2p ödeme sistemi, takas ve değişim ücretlerini azaltmanın yanı sıra kitle fonlaması yoluyla yeni projelere katılmanıza olanak sağlamakta.

Klever nasıl çalışır?

Klever, bir cüzdan, bir borsa, bir işletim sistemi ve bir geliştirme platformu dahil olmak üzere birçok önemli ürün ve çözüm sunan bir kripto para projesidir. Ek olarak 2021’de proje kendi Klever Bank’ına da sahip oldu. Ayrıca bu ürünlerin tümü yerel tokeni KLV tarafından desteklenmekte. Genel olarak proje, öncelikle basit, çok yönlü ve güvenli bir kendi kendine saklama cüzdanıdır. Ayrıca dijital para birimlerinin erişimini ve kullanımını mümkün olduğunca basitleştirmeyi hedeflemekte. Bu da sonuç olarak benimsemeyi zorluyor. Ayrıca dünyanın en büyük blok zincirlerinden bazılarını destekler, yüzlerce ticaret çifti içerir ve Ethereum, Tron ve diğer büyük geliştirme platformlarına dayalı dApp’lere doğrudan erişim sağlar.

Klever nedir? KLV coin nasıl alınır?

Klever şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Ayrıca projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Klever’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: MEXC, KuCoin, Gate.io, Bitrue. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Haber kaynağı: kripto koin https://kriptokoin.com/klever-nedir/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir