Popüler bir analist, Ethereum rakibi Solana’nın (SOL), olumlu bir risk/ödül oranı sunan bir alanda bir borsa tokeni ticareti yaptığı için yükseliş yükselişini sürdürmeye hazır göründüğünü söylüyor. 

Cantering Clark olarak bilinen takma adlı tüccar 140.300 Twitter takipçisine, doğru piyasa koşullarının Solana’nın hem çapraz hem de yatay dirençlerini çıkardıktan sonra önemli bir ralli yapmasına yardımcı olabileceğini söylüyor. 

“Piyasa ETH’nin bu baskısını sürdürürse, SOL çok daha fazla yükselir. Bir sürü açık faiz ve risk, 50-40$’dan düşerken etiketlendi. Kısa vadede dip görünüyor, yırtılabilir.”

Yazma sırasında, Solana 40.16 $ için el değiştiriyor. Cantering Clark’ın 75$ civarındaki bir sonraki direnç alanına geçiş, SOL için %86’nın üzerinde bir yukarı potansiyel olduğunu gösteriyor.

Analist, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) konusunda da iyimser olduğunu söylüyor.

“SOL ve AVAX hala gerçekten iyi görünüyor. Sabrın mükafatını alacağını düşünüyorum.”

Yazma sırasında Çığ , 21.60 $ değerindedir.

Cantering Clark, kripto türevleri değişimi FTX’e güç veren token olan FTT’ye de ilgi duyuyor. Kripto analistine göre, FTT haftalık grafiğinde güçlü bir destek alanı. 

“Şeytanı karıştırmadan, sadece FTT’nin buradaki risk ödülünün oldukça sulu olduğunu söyleyeceğim. Bir yan not olarak, tahvil piyasasında ve bir bütün olarak mirasta gördüklerimizi göz önünde bulundurarak birçok çift güç gösteriyor. Çok fazla alıcı almıyor.”

 Yazma sırasında FTT , gün içinde %1’in üzerinde bir artışla 28.21 dolardan işlem görüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir