WhaleStats’ın verilerine göre Ethereum (ETH) balinaları, Polygon’un yerel tokenı MATIC’i büyük miktarlarda satın almaya başladı.

Bununla birlikte MATIC, Ethereum (ETH) blokzincirindeki en popüler akıllı sözleşmelerden bir tanesi haline geldi.İki kripto balinası, cüzdanlarına yaklaşık iki buçuk milyon dolarlık Polygon (MATIC) ekledi.WhaleStats, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, 1.135.265 dolar ve 1.430.274 dolar değerinde iki MATIC satın alımının gerçekleştiğini kaydetti.

Bonobo isimli balina kendisine 1.199.999 MATIC satın alırken, BlueWhale0072 ise 1.461.354 MATIC satın almış oldu. Böylelikle ikinci balinanın portföyünün %3.15’i MATIC oldu.Bonobo isimli kripto para balinası, MATIC satın alımının ardından 1.347.999 dolarlık Apecoin (APE) satın aldı. Bu balina, en büyük Ethereum cüzdanları içerisinde beşinci sırada yer alıyor.WhaleStats’ın verilerine göre MATIC, en yüksek işlem hacmine sahip olan 10 kripto para birimi listesine girmiş durumda. Token, FTX Token’ın ardından 6. sırada yer alıyor.

Haber Kaynağı: COINKOLİK

Kripto Balinaları, MATIC’e Yöneldi

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir