Künye

TÜM HAKLAR SAKLIDIR / ALL RİGHTS RESERVED

Yasal Uyarı – Coinblogturkiye’de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Coinblogturkiye’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden Coinblogturkiye sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ / PRİVACY POLİCY

Coinblogturkiye tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinblogturkiye.com’a aittir. coinblogturkiye.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar coinblogturkiye.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinblogturkiye.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinblogturkiye.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. coinblogturkiye.com içerisinde yer alan haberler ve yazılar yatırım önerisi değildir, hiçbir şekilde coinblogturkiye.com sorumlu tutulamaz.