Bu haberimizde kritik FOMC toplantısı öncesinde MATIC coin yorumları neler, uzmanların ADA coin ve Waves coin yorumları neler gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

MATIC Coin Yorumları Neler
Ethereum‘un ölçeklendirilmesi ve altyapı geliştirmesi için oldukça iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay Layer 2 ölçeklendirme çözümü Polygon’un yerel varlığı MATIC coin, günlükte yüzde 7’nin üzerinde yükselişle yazım sırasında 0,81 dolardan işlem görüyor.
Piyasa uzmanları ve kripto para analistlerine göre MATIC‘in önündeki ilk direnç 1,27 dolarda. Bu seviyenin geçilmesi halinde altcoin’in önündeki bir sonraki direnç noktası 3 dolar olacak. Öte yandan MATIC için ilk kritik destek noktası 0,44 dolar, ardından 0,31 dolar.

ADA Coin:Popüler akıllı sözleşme platformlarından Cardano’nun yerel varlığı ADA, yazım sırasında günlükte yüzde 0,53 düşüşle 0,4679 dolardan işlem görüyor.

Kripto para analistlerine göre, ADA coin için en yakın destek noktası 0,4405 dolarda.Altcoin fiyatının önündeki en yakın direnç noktası ise 0,5260 dolarda.

Waves Coin Yorumları

Merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere, çeşitli kullanım durumlarını destekleyen çok amaçlı Blockchain platformu Waves’in yerel varlığı WAVES coin, yazım sırasında günlükte yüzde 1,9 yükselişle 5 dolardan işlem görüyor.

Analistlere ve piyasa uzmanlarına göre, şu anda WAVES için en yakın destek noktası 4,879 dolarda. En yakın direnç noktası ise 5,31 dolarda

Haber kaynağı: coinmarketcap Cointürk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir