MicroStrategy CEO’luğundan istifa ettikten saatler sonra Michael Saylor, CNBC’ye yaptığı açıklamalarında şirketin Bitcoin stratejisi hakkında ilginç yorumlarda bulundu.

“BTC Sayesinde Microstrategy Her Varlık Sınıfından Daha İyi Performans Gösterdi”

Saylor yeni işinde Bitcoin’e daha fazla odaklanacağını daha önce Tweet’lemişti. Ayrıca Microstrategy’nin iki yıl önce benimsediği Bitcoin stratejisinden büyük fayda sağladığını belirtti:

Bitcoin stratejisini benimsediğinden beri, Microstrategy her varlık sınıfından ve büyük teknoloji hisselerinden daha iyi performans gösterdi

Microstrategy eski CEO’su Michael Saylor, şirketin Bitcoin stratejisinin döviz devalüasyonlarının yaşattığı finansal fırtınayı atlatmasına yardımcı olduğunu söyledi. Saylor ayrıca bu stratejinin şirkete büyük ölçüde görünürlük ve finansal esneklik sağladığını da sözlerine ekledi.

Volalite canlılıktır” şeklinde bir yorumda bulunan Saylor, kripto para piyasalarındaki oynaklığın önümüzdeki dört ila sekiz yıl içinde kademeli olarak azalabileceğini söyledi.Saylor, kripto paralardaki dalgalanma ile dijital varlıklar ekosistemine ilişkin düzenleyici konulardaki netlik arasında doğrudan bir ilişki kurdu. Volatilitenin aynı zamanda piyasadaki kripto farkındalığına da bağlı olacağını sözlerine ekledi.

Haber Kaynağı: BitcoinSistemi

https://www.bitcoinsistemi.com/michael-saylor-sirketinin-bitcoin-yatirimi-hakkinda-konustu-btcyi-benimsedikten-sonra/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir