SHIB sahibi istihdam eden işletmeler artık onlara SHIB’de ödeme alma seçeneği sunabilir. SHIB ücretlerini ve diğer toplu Shiba ödemelerini entegre etmek isteyen işletmeler için NOWPayments ağ geçidi bir Toplu Ödeme aracı sunar.

Toplu ödeme özelliği, işletmelerin kripto ücretlerini ve diğer toplu ödeme biçimlerini ödeme sürecini kolaylaştırmasına olanak tanır.

NOWPayment, bir blog makalesinde bunun nasıl gerçekleştirileceğini ayrıntılarıyla anlatıyor. İşletmeler, SHIB maaşlarını göndermek için esasen yalnızca bir SHIB kripto adresine ihtiyaç duyar. Esasen işletmeler, SHIB adresi ve cüzdanlarında gerekli miktarda SHIB bulunduktan sonra çalışanlarının maaşlarını ödeyebilmektedir.

Shibburn Twitter tanıtıcısına göre, 174.765.213’ün üzerinde SHIB jetonu yakıldı ve 15 işlem yapıldı. Son saatlerde, SHIB yazma izleyicisi tarafından bir işlemde yakılan 1.000.000 SHIB jetonlu bir işlem bildirildi.

Ayrıca, bir işlemde toplam 7.503.987 SHIB tokeninin yakıldığını bildiriyor. Shibburn web sitesine göre, Shiba Inu’nun yanma oranı son 24 saatte %65,98’lik pozitif bir artış gördü.

Shiba Inu’nun BONE jetonu yeni bir kilometre taşı belirledi

Shiba Inu’nun ekosistem simgesi BONE, sahiplerinin sayısı 50.000’e ulaştığı için yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Popüler Shiba Inu odaklı Twitter hesabı Shibainuart tarafından paylaşılan son güncellemelere göre, BONE sahibi sayısı şu anda 50.108’de.

SHIB tokeni, kısa süre önce, sahip sayısındaki 1,2 milyonu geçerek yepyeni bir rekor kıran kilometre taşını gerçekleştirdi. WhaleStats’a göre, Shiba Inu sahibi sayısı şu anda 1.213.432’de.

BONE, Shiba Inu topluluğunun yaklaşan teklifler için oy kullanmasına izin veren ve maksimum 250.000.000 jetona sahip olan ShibaSwap ekosisteminin yönetim simgesidir. #Shiba Inu (SHIB) Haberleri

Kaynak:u.today

https://u.today/shib-can-now-be-utilized-for-salaries-through-this-shiba-inu-partnership

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir