Bugün, popüler proje Shiba Inu’nun ekibi nihayet uzun zamandır beklenen oyunu Shiba Eternity ile ilgili bazı detayları açıkladı . Buna paralel olarak, WhaleStats verilerine göre SHIB tokeni, en büyük 5.000 Ethereum sahibi arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldi.

İlginç bir şekilde, balinalar tarafından Ethereum holdingleri ilkbaharda başladı ve SHIB’nin bir ödeme aracı olarak kabul edilmesi veya Shibarium hakkında her bir haberle, tokenin balinaların toplam portföyündeki payındaki değeri arttı.

En büyük 100 Ethereum sahibi için istatistikleri alırsak, ortalama pozisyon büyüklüğünün 3.079 trilyon SHIB olduğu ve bu da 36 milyon dolara eşdeğer olduğu ortaya çıkıyor. Aynı zamanda, bu yatırımcıların sahip olduğu SHIB’nin toplam payı, toplam token arzının %31’idir.

SHIB özlemi Ethereum balinaları

Yukarıda yazıldığı gibi, SHIB’ye olan ilgi ve büyük Ethereum sahiplerinin portföylerindeki tokenin payı, projeyle ilgili haberlerin miktarıyla orantılı olarak arttı – ister lüks yat kiralamak için bir ödeme olarak SHIB’nin kabul edilmesi, ister pahalı moda kıyafetler satın almak olsun.  veya Shiba Inu projesinden Katman 2 çözümü olan Shibarium hakkında ayrıntılar. Ancak bu sefer bilgi-eğlence sistemi Shiba Eternity oyunuydu.

Proje, PlaysideStudios ile işbirliği içinde test aşamasındadır. Ardından, oyun App Store ve Google Play’de iki sürümde sunulacak: normal ücretsiz sürüm ve NFT destekli P2E. #Shiba Inu (SHIB) Haberleri #Shiba Inu #Kripto Para Birimi Balinaları

Kaynak:u.today

https://u.today/shib-gained-solid-traction-among-whales-on-day-shiba-eternity-revealed

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir