Shiba Inu yanma oranı endişeleri artırıyor, son yedi günde yalnızca 1.13 milyar SHIB yakıldı

Shibburn tarafından bildirildiği üzere , geçen hafta 1.13 milyar SHIB imha edildi. Sayı ilk başta etkileyici görünebilir; ancak, 550 trilyon jeton olduğu tahmin edilen token arzının dolaşımdaki hacminin yalnızca %0,0002’sidir. Ayrıca, 1.13 milyar SHIB, fiat eşdeğeri olarak yalnızca 13.500 $’dır. Yanma mekanizması aynı yavaş hızda çalışmaya devam ederse, tüm SHIB teklifini yakmak yedi milyon yıl alacak. En popüler yanık portalının kendini bu durumda bulduğu gerçeği göz önüne alındığında, yakın zamanda SHIB’nin yanma sayesinde “aya uçtuğunu” umanlar, beklentilerini yeniden gözden geçirmelidir.

Dogecoin yaratıcısı artık Elon Musk’tan hoşlanmadığını söylüyor

Dogecoin yaratıcısı Billy Markus , son tweetinde ironik bir şekilde artık Elon Musk, Tesla ve SpaceX CEO’sunu sevmediğini yazdı. Girişimciye karşı tutumundaki değişikliğin medyanın Musk hakkında “kötü şeyler” söylemesinden kaynaklandığını ve ondan hoşlanmamayı popüler hale getirdiğini düşündü. Centibillionaire, medyanın ne yazık ki çok sayıda tıklama üreten güçlü bir olumsuz önyargıya sahip olduğunu belirtmek için konuya girdi. Musk, anlatının döngüler halinde hareket ettiğine ve ona yönelik “medya nefretinin”, kullanıcılar yukarıda bahsedilen makaleleri yayınlayan web sitelerine trafik sağlamayı bıraktığı anda sona ereceğine inanıyor.

SHIB, DOGE artık Hublot devi tarafından kabul edildi

İki meme parası SHIB ve DOGE’nin sahipleri , İsviçre merkezli elit saat üreticisi Hublot’un diğer kripto para birimleriyle birlikte yasal bir değişim aracı olarak kabul etmeye başlamasıyla başka bir evlat edinme eylemini kutluyorlar. Bu, bir kripto ödeme işleme platformu olan BitPay ile stratejik bir ortaklığa girilmesi sayesinde mümkün oldu. Artık müşteriler, yalnızca Shiba Inu ve DOGE değil, aynı zamanda Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ve USDC ve DAI stabilcoinleri de dahil olmak üzere 13 dijital para birimiyle ödeme yaparak Hublot saatlerini satın alabilirler. Ayrıca müşteriler ödeme için BitPay Cüzdan, Coinbase Cüzdan, Exodus ve diğerleri dahil olmak üzere yüz cüzdan arasından seçim yapabilir.

Ripple emanet cüzdanından 1 milyar jeton açarken XRP fiyatı kırmızı renkte

Bithomp’un XRP Ledger gezgini tarafından sağlanan verilere göre, genellikle her ayın ilk gününde olduğu gibi, Ripple fintech devi iki emanet cüzdanından 1 milyar XRP jetonu yayınladı. Token piyasaya sürüldüğü sırada, XRP büyük spot borsalarda 0,38 dolardan işlem görüyordu ve o zamandan beri biraz daha düştü; CoinMarketCap’e göre, Ripple’a bağlı token, son 24 saatte %2,54 düşüşle 0,36 dolar değerinde. XRP’nin son zamanlardaki zayıflığının ardındaki nedenin, Bitcoin’in yeni tokenlerin sıradan kilidini açmak yerine 24.000 doların üzerine çıkamaması olduğu iddia ediliyor. #Ripple Haberleri #Dogecoin Haberleri #Shiba Inu (SHIB) Haberleri #Elon Musk

Kaynak:u.today

https://u.today/shib-burn-rate-raises-concerns-doge-creator-no-longer-likes-elon-musk-shib-and-doge-accepted-by

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir