Shiba Inu fiyatı, iki önemli engel arasında sıkışan bir görünüm sergiliyor gibi duruyor. Bu engeller arasında sıkışma durumu, uzun süreli bir konsolidasyona neden oluyor. SHIB, en yüksek aralığı geçme girişiminde başarısız oldu. Sonuç olarak fiyat kazanımlarını kaybederek düşüş yaşadı. Bununla birlikte, ayıların meme coin için dik bir düzeltmeyi ortaya çıkarması için daha fazla şans var. Yani fiyat göstergeleri ayıların lehine ve bunun, büyük bir düşüşe neden olması mümkün.

SHIB fiyatı 3 aylık direnci kıramadı ve geri çekildi

Shiba Inu fiyatı, son üç ayda 0.0000130 dolarlık engeli üç kez test etti. En son girişim, SHIB fiyatının yukarıda belirtilen seviyeyi yeniden test etmesi için 20 Temmuz’da gerçekleşti. O dönemde meme coin, %34 değer artışı yaşamıştı. Ancak ne olursa olsun, yükseliş momentumu zayıftı. Bu nedenle, ralinin sonunda ayılar hakimiyeti ele aldı ve Shiba Inu fiyatını geri çekti. Bu geri çekilme, fiyatta %21’e varan bir oranda düşüş anlamına geliyor. SHIB’in değeri, şu anda işlem gördüğü yer olan 0.0000103 dolara kadar düştü.

Analist, Shiba Inu için sıradaki seviyeleri açıkladı

Analistin aktardığına göre, SHIB için şu anda tek bir istikrarlı destek seviyesi var. Bu destek 0.0000095 dolar civarında yer alıyor. Ayrıca, mevcut olarak Shiba Inu yatırımcılarını ayılardan koruyan tek bariyer olma özelliğini taşıyor. Bununla birlikte, bahsi geçen bu kritik desteğin kırılması artık mümkün. Shiba Inu mevcut fiyat verimsizliği nedeniyle çok daha fazla düşüş kaydetme ihtimalini taşıyor. Eğer bu destek kırılırsa, fiyat hızlı bir şekilde satış baskısıyla 0.0000082 dolara hareket edecektir. Yani toplamda %23 düşüşle sonuçlanacaktır. Ayrıca, bahsi geçen bu seviyeye düşüşün ardından fiyatın yerel bir dip oluşturması mümkündür.

Haber kaynağı:https://kriptokoin.com/shib-yatirimcilari-dikkat/

KRİPTO KOİN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir