Shiba Inu kripto para biriminin arkasındaki resmi Twitter hesabı, gizemli bir video yayınladı ve topluluğu, ekibin yaklaşan projesi gibi görünen bir şeyle alay etti.    

Bazı topluluk üyeleri, logonun Ninja Kaplumbağalardan birini tasvir ettiğini öne sürdü. Diğer kullanıcılar bir hazine sandığı gördüklerini iddia ettiler.

Teaser, büyük olasılıkla Shiba Inu’nun çok sinirli metaverse projesiyle ilgilidir. U.Today tarafından bildirildiği üzere, ekip kısa süre önce dünyanın en önde gelen görselleştirme stüdyolarından biri olan ve “Wonder Woman”, “Avengers: Infinity War” ve diğerleri gibi bir dizi Marvel gişe rekorları kıran film üzerinde çalışan The Third Floor (TTF) ile ortaklık kurdu. Şirket, yaklaşmakta olan meta veri deposu projesinin sanal ortamlarını tanımlamaktan sorumlu olacaktır. 20 Temmuz’da Shiba Inu Twitter hesabı, bir fırtına sırasında palmiye ağaçlarını gösteren başka bir teaser yayınladı. Teaser’a yanıt olarak, oyun ustası William Volk “bir şeyin” geldiğini tweetledi.

Kaliforniya merkezli video oyunu yayıncısı Activision Santa Monica’da teknoloji başkan yardımcısı olan Volk, Kasım ayında Shiba Inu ekibine danışman olarak katıldı.

Bu ayın başlarında, Shiba Inu’nun arkasındaki takma adlı lider geliştirici Shytoshi Kusama, meme coin ekosisteminin bir parçası olacak yeni bir stablecoin’i de ima etti. Potansiyel olarak 2022 gibi erken bir tarihte piyasaya sürülebilir. Kusama, projenin Shiba Inu’nun web portallarını yeniden tasarlamaktan sorumlu olacak yeni geliştiricileri bünyesine katmayı başardığını da ortaya koydu.

Teaser’a yanıt olarak, birçok topluluk üyesi Shibarium hakkında sorular sormaya başladı, ancak çok beklenen katman-2 çözümünün ne zaman mevcut olacağı belirsizliğini koruyor. #Shiba Inu (SHIB) Haberleri

Kaynak:u.today

https://u.today/shiba-inu-team-teases-community-with-mysterious-video

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir