Meme parası Filipinler’deki popüler bir kripto para borsası olan Coins.ph’de listelendiğinden Shiba Inu’nun kabulü artıyor.

Coins.ph 18 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir ve Bangko Sentral ng Pilipinas (BSP) tarafından onaylanmıştır. Bu, köpek temalı kripto para biriminin yalnızca Asya’nın bu bölgesinde değil, tüm dünyada bu çok sayıda kullanıcı tarafından erişilebilir olduğu anlamına gelir.

Sözde “Dogecoin katili” Shiba Inu, kripto pazarındaki mevcut 20 kripto para birimine eklenecek.

Coins.ph, Filipinler’deki en eski kripto para borsalarından biridir. 2014 yılında kurulan borsa, odağını kripto para birimlerinden geleneksel finansal hizmetlere kaydırdı.

Shiba Inu Filipinler’in “En Köklü Kripto Markasını” Listeliyor

BSP, Coins.ph’yi Asya’da Elektronik Para Veren ve Sanal Para Borsası (EMIVC) olarak lisans alan ilk blok zinciri şirketi olarak düzenler.

Mission bildirilerine göre Coins.ph, “Filipinler’deki en köklü kripto markasıdır ve 18 milyondan fazla kullanıcının güvenini kazanmıştır.”

Kullanıcı dostu akıllı telefon uygulaması, kullanıcıların bir dizi kripto para birimi satın alıp satmasına ve yerel borsada çok çeşitli finansal hizmetlere erişmesine olanak tanır.

SHIB ve Coins.ph’nin 7 Milyon Aktif Aylık Kullanıcısı

Coins.ph, Asya’da bir merkez bankasından hem Elektronik Para Veren hem de Sanal Para Birimi Veren lisanslarına sahip olan ilk kripto tabanlı şirkettir. Web sitesine göre, 7 milyon aktif aylık kullanıcısı ve 300 “mutlu” çalışanı var.

Analistler, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve 0,0000140 dolarlık yükseliş hedef fiyatına kadar bir artış öngördü. Mem madeni para kayıplarını geri alabilir ve 0.0000140 $ fiyat hedefi göz önünde bulundurularak bir yükseliş trendi başlatabilir.

Pazar günkü Coingecko istatistikleri, Shiba Inu’nun son yedi günde %7.1 artışla şu anda 0.00001180 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor.

Geçen yıl Mayıs ayında kişisel nedenlerle kripto para borsasından ayrılan eski Binance Finans Direktörü Wei Zhou, Nisan başında Coins.ph’i satın aldı.

İşlem, Endonezyalı teknoloji şirketinin girişimi 95 milyon dolara satın almasından üç yıl sonra gerçekleşti. Filipin merkezli kripto para borsası daha önce 13 Temmuz’da mem coin’i sunmayı planlamıştı, ancak ilk çıkış teknik aksaklıklar nedeniyle bazı aksiliklerle karşılaştı.

Günlük grafikte kripto toplam piyasa değeri 1,05 trilyon dolar

‘Dogecoin-Killer’ Shiba Inu Yakın Zamanda Bitstamp ve Robinhood’da Listelendi

Shiba Inu kısa süre önce Avrupa’nın en büyük kripto para piyasası Bitstamp ve ünlü ticaret borsası Robinhood dahil olmak üzere bir dizi büyük borsada listelendi.

SHIB, Ekim ayının sonunda yeni bir zirveye ulaşmasından bu yana değerinin yüzde 85’inden fazlasını kaybettikten sonra en büyük piyasa değeriyle 15. sırada yer alıyor. Son 24 saatte tokenin değeri yüzde 5’ten fazla artarak 7 milyar dolara ulaştı.

2021 tarihli bir rapora göre Filipinler, dünyadaki en hızlı kripto para kullanıcılarından biri. Singapur merkezli kripto ve blok zinciri veri toplayıcı Triple A tarafından yürütülen bir ankete dayanarak, yaklaşık 4,3 milyon kişinin veya ülkenin toplam nüfusunun %4’ünün şu anda Bitcoin sahibi olduğuna inanılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir