Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020’de piyasaya sürülen ikinci yıl dönümünü , bir katrilyon jetonluk ilk arz ile kutluyor.

İki yıllık bir süre içinde, lanse edilen “Dogecoin katili” tüm cephelerde büyümeye tanık oldu.

İki yıl ve yolculuk devam ediyor

Topluluk: Yazma sırasında, Shiba Inu sahipleri WhaleStats verilerine göre 1.216.316’ya ulaşırken, SHIB Twitter’da 3.4 milyon takipçiye sahip.

Borsa listeleri: Shiba Inu, Coinbase, Binance, Kraken ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli küresel borsalarda 100’den fazla sayıda liste gördü. En son Shiba Inu, Bitmex ve Coins.ph’i piyasaya sürdü.

İşbirlikleri: Shiba Inu zaman içinde çok sayıda “ortaklık” gördü. Yakın zamanda Shiba Inu, SHIB.io The Metaverse Project’in tasarımı ve inşası için birinci sınıf görselleştirme stüdyosu The Third Floor (TTF) ile ortaklığını duyurdu. Aralık 2021’de Shiba Inu Games, “Shiboshi” koleksiyonundan NFT’leri içerecek bir mobil oyun üzerinde çalışmak için PlaySide ile güçlerini birleştirdi. Ayrıca Shiba Inu, moda dünyasına giren tasarımcı John Richmond ile bir işbirliği yaptığını duyurdu.

Şubat ayında İtalyan restoranı Welly, Shiba Inu ile ortaklığının ardından marka değişikliğine gitti. Ödeme ağ geçidi NOWpayments ayrıca SHIB ile desteğini genişletmeye devam ediyor. Liste bir şekilde sonsuzdur.

Yakma çabaları: İlk 1 katrilyon arzın 410.375.889.785.602’den fazlası yanmış olarak, topluluk yakma çabaları daha aktiftir.

Lansmanlar ve devam eden geliştirme: İlk atılım, Shibaswap’ın Temmuz 2021’de piyasaya sürülmesiydi. Mart 2022’nin sonlarında Shiba Inu’nun Metaverse’i doğdu. Ayrıca, Shiba Inu resmi yakma portalı bu yılın Nisan ayında başlatıldı ve milyarlarca Shiba Inu jetonunun yakılmasına neden oldu. Devam eden gelişmeler  arasında, tamamlanmak üzere olan Shiba Inu’nun ana finansal bileşenleri olan Shibarium, SHI (Shiba Inu stablecoin) ve SHIBFE yer alıyor. Diğerleri ShibaSwap 2.0, Shiba Inu Games x Playside ve benzerlerini içerir.

Shiba Inu ekibine eklemeler: Kasım ayında Shiba Inu, William Volk’u Shiba Inu Games’in baş danışmanı olarak açıkladı. Shiba Inu ayrıca ilk hukuk müşaviri Craig Kessler Esquire’ın (CK1) ve Metaverse ekiplerine Sherri Cuono, Marcie Jastrow ve David Kern’den oluşan eklemelerin tutulduğunu duyurdu.

Olağanüstü anlar

Ethereum yaratıcısı, bursları mümkün kıldığı için Shiba Inu topluluğuna teşekkür ediyor. Shiba Inu, 2021’de milyonlarca puan topladı. Bir noktada, piyasa değerinde Dogecoin’i tersine çevirdi. Şu anda SHIB, CoinMarketCap verilerine göre en büyük 15. sırada yer alıyor.

Shiba Inu’nun gizemli geliştiricisi Ryoshi, olay yerinden çıkar. #Shiba Inu (SHIB) Haberleri

Kaynak:u.today

https://u.today/shiba-inu-marks-second-anniversary-heres-how-journey-progressed

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir