İkinci en büyük meme kripto para birimi olan Shiba Inu , son 24 saat içinde Bitcoin ile birlikte işlem görerek yaklaşık %4 düştü.

Amiral gemisi kripto para birimi olan Bitcoin, 22.000 $ seviyesinin altına düştü ve boğaların umutlarını kırdı.

Ethereum ve Cardano geçtiğimiz gün %5’ten fazla düşüş yaşadı. Her ilk 20 kripto para birimi kırmızı renktedir ve Uniswap (UNI), trendi aşmayı başaran tek kripto para birimidir.   

U.Today tarafından bildirildiği üzere, meme kripto para birimi, merkezi olmayan takas platformu Reflex Swap’ta da piyasaya sürüldü.

Bu ayın başlarında Bittrex borsası, meme kripto para birimini ABD doları karşısında takas etmeyi de mümkün kıldı.

Geçen hafta, Dogecoin rakibi, eski Binance Finans Direktörü Wei Zhou’nun sahibi olduğu Filipinler merkezli kripto para borsası Coins.ph tarafından sunulan kripto para listesine de eklendi.

Yeni listeleme serisi, önemli fiyat artışlarına katkıda bulunmadı. Kripto para birimi, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %86.94 düştü. Shiba Inu, olumsuz makro ortam nedeniyle ağır kayıplara maruz kalan diğer büyük kripto para birimleri ile birlikte düşüş eğilimine yakalandı.

Belirtecin kıtlığını artırmak için gönüllü olarak SHIB belirteçlerine yönelik kampanya, topluluk tarafından onaylanan yanma portalını çevreleyen tartışmalar tarafından engellendi .

Felaket performansına rağmen, Shiba Inu, artan benimsenme nedeniyle açıkça burada. Token, şu anda 15. sırada yer alan en büyük 20 kripto para birimi arasında kalmayı başardı.

Çok sinirli metaverse projesi , Shiba Inu meme madeni parası için büyük bir yükseliş katalizörü olmaya devam ediyor. #Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini #Bitcoin Fiyat Tahmini

Kaynak:u.today

https://u.today/shiba-inu-shib-falls-by-over-4-as-bitcoin-dips-below-22000

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir