Duyuru, Shiba Inu’nun yanık takipçisi Twitter hesabı @shibburn aracılığıyla yapıldı. Üç saniyelik duyuru videosunda, yalnızca “Make Payments, Burn SHIB” sloganıyla SB baş harfleri olan turuncu renkli bir Visa kartı görülüyordu.

SHIB Yanık

Nisan 2022’de Shiba Inu ve Ryoshi Vision , Shiba Inu yanık portalını oluşturmak için işbirliği yaptı . Portal, SHIB sahiplerini jeton yakmaya motive etmeyi amaçlıyor. Brülörlerin RYOSHI jetonlarını ve karşılığında tüm işlemlerin %0,49’unu kazanması bekleniyor.

Ancak, ödül dağıtımı son derece yavaş olmuştur. SHIB sahipleri sadece 24 saat içinde 110 milyon dolar değerinde SHIB yakmış olsalar da, ödül RYOSHI’leri konusunda sabırsızlanıyorlar.

Hayal kırıklığı Shiba Inu ekibi tarafından da fark edildi. Ekip , Shiba’nın resmi blogunda yayınladı ve şunları söyledi :

“Açıkça görünen şey, bu tür iş akışlarının tam olarak platformun vaadine dayalı olarak teslim edilememesidir. Ödüllerin akışkanlığı düşük performans gösteriyor.”

Shiba ekibi ayrıca gecikme hakkında Ryoshi Vision’a ulaştıklarını da sözlerine ekledi:

“Topluluğumuzun güveninin şekli, takım için son derece önemlidir.”

Ancak ödül dağıtım sürecinde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yeni SHIB Visa, Ryoshi ekibine bağlı kalmadan yanma sürecini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Shiba Inu’nun geleceği

Finders.com tarafından yakın zamanda yapılan bir anket , katılımcıların %73’ünün 2030 yılına kadar Shiba Inu’nun sonunu gördüğünü, %30’unun ise madalyonun yıl sonuna kadar gelmeyeceğini düşündüğünü ortaya koydu. Tanınmış isimler, mevcut ayı piyasasının “şaka tipi” madeni paralardan kurtulacağını ve “gerçek inovasyon” için yer açacağını savunuyor.

Buna yanıt olarak Shiba Inu kendisinde ciddi değişiklikler yapıyor. Yeni yakma mekanizmasına ek olarak, en son değişiklikler Shiba metaverse ve stablecoin’i içeriyor.

köpek metaverse

Shiba ekibi, Şubat 2022’de yaklaşmakta olan Shiba Metverse’i duyurdu ve metaverse’in büyümesini izlediklerini ve geleceğine inandıklarını söyledi.

Ekip, Sandbox ve Decentraland gibi metaverse devleriyle ortaklıklar kurmak da dahil olmak üzere çeşitli fikirleri araştırdıklarını söyledi . Bununla birlikte, Shiba metaverse’nin satın alınabilir araziler ve Shiba NFT’leri ile köpek temalı bir gerçeklik olacağı kesin.

SHI sabit parası

SHIBA stablecoin , lansman için bir tarih belirtilmeden 12 Mayıs 2022’de duyuruldu. Ancak ekip, SHIB’nin nihai hedefinin “tüm ülkelerde pleb olan küresel istikrarlı bir para birimi” olmak olduğunu söyledi. 

Ekibe göre, SHIB sonunda istikrarlı bir fiyata sahip olacak, bu nedenle hem bir değer deposu hem de bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir.

Kaynak:cryptoslate.com

https://cryptoslate.com/shiba-inu-announces-shib-burn-visa-card/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir