Shiba Inu (SHIB) ekibi, Twitter üzerinden gizemli bir video paylaştı. Topluluğun tahminlerine göre bu videoyla birlikte ekip, yeni projesinin de tanıtımını yapmış oldu.

Shiba Inu (SHIB) Topluluğu, Paylaşılan Videonun Ne Olduğuna Dair Tahminlerde Bulundu

Bazı topluluk üyeleri videodaki Ninja Kaplumbağalardan birini tasvir ettiğini öne sürdü. Diğer kullanıcılar ise bir hazine sandığı gördüklerini iddia etti.

Fragman büyük olasılıkla Shiba Inu’nun çok konuşulan metaverse projesiyle ilgili.

Ekip kısa bir süre önce dünyanın en önde gelen görselleştirme stüdyolarından biri olan ve “Wonder Woman”, “Avengers” gibi gişe rekorları kıran Marvel filmlerinde çalışmış olan The Third Floor (TTF) ile ortaklık kurmuştu.

Şirket, yaklaşmakta olan metaverse projesinin sanal ortamlarının oluşturulmasından sorumlu olacak.

20 Temmuz’da SHIB Twitter hesabı, fırtına sırasında palmiye ağaçlarını gösteren bir başka fragman yayınlamıştı. Bu fragmana yanıt olarak oyun dünyasının deneyimli ismi William Volk “bir şeylerin” gelmekte olduğunu belirten bir tweet attı.

Kaliforniya merkezli video oyunu yayıncısı Activision’da teknolojiden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapan Volk, Kasım ayında SHIB ekibine danışman olarak katıldı.

Bu ayın başlarında, altcoinin arkasındaki baş geliştirici Shytoshi Kusama, meme coin’in ekosisteminin bir parçası olacak yeni bir stablecoin’in de ipucunu vermişti.

Projenin kullanıma sunulması 2022 gibi erken bir tarihte gerçekleşebilir.  Kusama ayrıca, projenin Shiba Inu’nun web portallarının yeniden tasarlanmasından sorumlu olacak yeni geliştiricileri bünyesine katmayı başardığını da açıkladı.

Fragmana yanıt olarak, birçok topluluk üyesi Shibarium hakkında sorular sormaya başladı, ancak çok beklenen katman-2 çözümünün ne zaman kullanıma sunulacağı belirsizliğini koruyor.

Haber Kaynağı: BitcoinSistemi https://www.bitcoinsistemi.com/shiba-inu-shib-ekibinden-gizemli-video-yeni-proje-mi-geliyor-iste-tahminler/

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

One comment

  1. Bone yi de haber yapın arkadaşlar potansiyel çok fazla 250 milyon arz bir kaç hacimsiz borsada var. amiral shiba shibariumdan sonra ve bir iki hacimli borsa listelemesiyle bone uçar gider.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir