Ünlü Shiba Inu memecoin’in en son fiyat performansı, piyasadaki tüm tüccarlar için oldukça sürpriz oldu. SHIB tokeni, kripto paranın tüm ticaret tarihindeki en düşük ortalama günlük oynaklık seviyesini gösterdi. Bunun arkasındaki ana neden, nispeten düşük hacimli token yakmalarına bağlı olabilir .

Jetonun günlük grafiğine göre, SHIB son yedi gündür tek bir düz çizgide hareket ediyor. Varlığın fiyatı bir hafta boyunca %1 bile değişmedi, bu da Shiba Inu gibi tarihsel olarak değişken bir varlık için görülmemiş bir fiyat performansı.

Varlığın anemik performansının ardındaki kesin nedenin ne olduğu henüz belli değil, ancak bazı tüccarlar ve yatırımcılar, tokenin piyasadaki oynaklığı ile ilgili sorunların, tokenlerin yanma oranındaki ani düşüşe bağlı olduğuna inanıyor. Shibarium multiverse gibi büyük sürümlerin yanı sıra son birkaç ayda Shiba Inu için ana yakıtlardan biri.

Shiba Inu fiyat performansı

21 Haziran’da Shiba Inu, düşüş trendinde hareket ederken azalan kanala girdi ve bu, memcurrency için doğrudan bir geri dönüşün işareti olabilirdi. Ne yazık ki, ticaret hacminin ve girişlerin olmaması SHIB’nin 0,00001$ eşiğinin altına düşmesine neden oldu.

Shiba Inu için şu anda en olası senaryo, mevcut fiyat seviyesinde sürekli konsolidasyondur ve bu, tokene maruz kalanlar için en kötü senaryo bile olmayabilir .

Ne yazık ki, kripto para piyasasındaki pozitifliğin eksikliği göz önüne alındığında, öngörülebilir gelecekte yukarı yönlü oynaklıkta herhangi bir ani artış görmeyebiliriz . #Shiba Inu (SHIB) Haberleri

Kaynak:u.today https://u.today/shiba-inu-shib-shows-unseen-price-performance

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir