Mevcut piyasa koşulları  Shiba Inu için kötüleşiyor gibi görünüyor . Meme tokeninin geçen ay gözlemlenen toparlanmayı sürdürmesi bekleniyordu. Ne yazık ki, bunun yerine fiyat düşüşüne karşı daha savunmasız hale geldi. 

Shiba Inu selam verecek

Azalan yükseliş, son fiyat çizelgelerinde güçleniyor. Ve SHIB, fiyat hareketi açısından olumsuz işaretler sergilemeye başlıyor.

İlk olarak, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), düşüş eğilimi gerçekleştirmenin eşiğinde. Basın zamanında azalan yeşil çubuklar, artan düşüş eğilimini vurguladı.

MACD’deki bu düşüş eğilimi gerçekleşirse. SHIB, iki aydan beri ilk kez kesin düşüş sinyalleri kaydedecek.

Shiba lnu fiyat hareketi

İkincisi, bu hafta altcoin, %9 düşmeden önce kritik kısa vadeli direnç seviyesini desteğe çeviremedi.

%23,6 Fibonacci seviyesini direnç olarak test eden altcoin, 0,00001300$ seviyesinin altında işlem gördü. 

Hala 50 günlük Basit Hareketli Ortalama desteğine sahip olmasına rağmen, daha geniş düşüş işaretlerine karşı koymak için yeterli değildi. 

Bununla birlikte, Shiba Inu’nun ekosistemini geliştirmeye yönelik sürekli çabaları, yatırımcılarını bir tasma üzerinde tuttu. Kısa bir süre önce blockchain, Marvel ve Star Wars filmlerinde çalıştığı bilinen Metaverse’in tasarımı ve inşası için görselleştirme stüdyosu The Third Floor’u (TTF) bünyesine kattı.

İlginçtir ki, yatırımcılar düzenli davranış kalıplarını korudukları için bu gelişmelere henüz tepki vermediler.

Zincir içi işlem hacimleri ortalama 70 milyon dolar, bazı ani artışlar 200 milyon ila 400 milyon dolar arasında. 

Shiba lnu yatırımcıları

Ağ, her geçen gün yeni yatırımcıları çekmeye devam ediyor. Böylece, eski yatırımcıların hiçbiri çıkmadan, sadece üç ay içinde 70.000’den fazla kullanıcı eklendi.

Shiba Inu işlem hacmi 

Bu, Shiba Inu’nun piyasa değeri 6.2 milyar dolara düştüğü için dünyanın en büyük on dördüncü kripto para birimi olarak yerini Avalanche’a kaptırmasına rağmen.

Kaynak:ambcrypto.com

Shiba Inu traders must know this before squaring off their position

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir