Solana daha yüksek bir zirve yaptı ve ardından fiyat rotayı hızla tersine çevirdi.

Temel Destek seviyeleri: 35 $, 27 $

Anahtar Direnç seviyeleri: 44 $, 59 $

SOL’un fiyatını yükselen üçgenin üzerine çıkaran sürekli bir ralliden sonra, ayılar piyasayı ele geçirdi ve kripto para birimini, boğaların yükselemediği ve seviyeyi kaybettiği 44 dolardaki kilit direncin altına itti. Bu nedenle, bir sonraki kilit destek şimdi 35 dolarda bulunuyor.

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim son iki gün içinde kırmızıya döndü. Bununla birlikte, satış hacmi düşük ve boğalar yakında kontrolü tekrar ele geçirebilir.

RSI : Günlük RSI bu haftanın başlarında daha da yükseldi ancak şimdi hızla 50 puana döndü. RSI 50 puanın üzerinde kaldığı sürece SOL yükselmeye devam edebilir.

MACD : Günlük MACD yükselişte. Satın alma ivmesi biraz azalmış olsa bile, Solana daha yüksek seviyeleri keşfetmek için konumlanmış görünüyor.

Ön yargı

SOL için kısa vadeli önyargı yükseliş yönünde.

SOL Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Bu düzeltmeye rağmen, Solana daha yüksek bir zirve yapmayı başardı ve alıcılar geri dönerse, SOL’un fiyatı önümüzdeki hafta çok daha yüksek hareket edebilir. 44 dolarlık direnç tekrar düşerse, boğalar 59 doları hedefleyebilir. 35 dolardaki kritik destek devam ettiği sürece, Solana yükseliş trendinde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir