Solana, yükselen üçgeninden kaçmak için iyi bir girişimde bulundu ancak başarısız oldu. Şimdi fiyat kilit desteğe yaklaşıyor.

Temel Destek seviyeleri: 35 $, 27 $

Anahtar Direnç seviyeleri: 44 $, 59 $

Solana, fiyatı 44 dolardaki kilit direncin üzerine çıkmaya çalıştığı anda satıcılar tarafından hızla geri itildi. Fiyat şimdi 35 dolardan kilit desteğe doğru düşüyor. Kripto para birimi yükselen üçgenin altına düşerse, yükseliş momentumu tehlikeye girecek ve düzeltme daha şiddetli hale gelebilir.

Fiyat bu oluşumun zirvesine yaklaştığından, net bir kırılma gerçekleşene kadar fiyatın hareket etmesi için fazla yer kalmadı.

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim kırmızı ama düşüyor. Fiyat düştükçe satıcılar ilgilerini kaybediyor gibi görünüyor.

RSI : Günlük RSI daha düşük bir zirve yaptı ve eğer aynı zamanda daha düşük bir dip yaparsa, genel trendde bir değişikliğe tanık olabiliriz.

MACD : Günlük MACD, düşüş eğilimine tehlikeli bir şekilde yakın. Bu olursa, fiyatın desteğin üzerine düşmesi ve yükseliş trendini kaybetmesi muhtemeldir.

Ön yargı

SOL için kısa vadeli önyargı düşüş eğiliminde.

SOL Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

SOL’un fiyatı hızla kritik bir seviyeye yaklaşıyor. Alıcılar düşüş trendini 38 dolarda durduramazlarsa, fiyat yükseliş momentumunu kaybedecek ve daha önemli bir düzeltmeye girecek. Anahtar destekler 34 dolar ve 27 dolar olarak bulunuyor. Hafta ilerledikçe daha fazla oynaklık bekleyin.

Kaynak:cryptopotato.com

https://cryptopotato.com/solana-drops-towards-40-heres-the-next-major-support-sol-price-analysis/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir