Boğalar, Solana’nın %5,14 veya şu anda 0,001863 SOL/BTC’de kazanç sağlamasıyla piyasada hakimiyet kazanıyor. SOL fiyatı çoğunlukla ayılardan gelen hafif bir çekişme ile boğalar tarafından çekilir. Bu kavrama güçleri ile SOL fiyatı sıkıştı.

Şu anda, boğalar durmaksızın fiyatı SOL’un direnç seviyesine yaklaştırıyor. Boğalar, bir yarığa yumruk atmak için muazzam çaba sarf ediyor, yoksa ayılar, bir kopuş kaydetme çabalarını pekiştirecek ve mahvedecek. Düşük fiyatla, artık bu çıkışı bekleyen boğalar için aşılması gereken devasa bir duvar var.

SOL Şu Anda 41,6 Dolardan İşlem Yapıyor

Şu anda, SOL madeni para, son 24 saat içinde piyasa değerinde %5.26’lık kayda değer bir kazançla 41,6 dolardan işlem görüyor. SOL şu anda 1,8 milyara ulaşan bir ticaret hacmine sahip, çekiş veya% 0,64 artış kaydediyor ve bir gecede görülen 15 milyar toplam piyasa değerine sahip.

Şu anda, SOL hem günlük hem de saatlik fiyat çizelgelerinde yükseliyor. Bu, boğaların sahneye hakim olduğu noktasını kanıtlıyor.

MACD ve diğer teknik göstergeler olumsuz bir eğilim gösteriyor ancak şimdi SOL’un yükseliş hareketi ile MACD çizgisi yukarı ve MACD sinyal çizgisinin üzerinde kayıyor. 60’a yakın olan RSI, özellikle satın alma faaliyetindeki artışla birlikte güçleniyor.

SOL fiyatı şu anda 30.96 destek çizgisi ve günlük fiyat grafiğinde görülen 47.6 $ direnç. Bununla birlikte, boğalar bir kırılma için daha fazla zorlamalı, yoksa ayılar bir kırılmayı yumruklamak için gördükleri ilk fırsatta atlayacaklar.

Solana Fiyat Göstergeleri Yükseliş Eğrisi Gösteriyor

Teknik göstergeler güçleniyor ve yükseliş formasyonu gösteriyor.

Solana fiyatı yükseliş açısından görünüyor. Fiyat düzeltmesi ve iyileştirmeler, bir kez daha 42.6 $ ‘a kadar çıkabildiği için kaydedildi. Fiyat, ikinci yarıda düşüş eğilimi görerek düzeltmeler yaşadı.

Ancak, SOL’un son birkaç günde toparlandığı görüldü, ancak düşüş baskısı piyasaya ayak basmayı başarmış gibi görünüyor.

Fiyat artışına rağmen, düşüş baskısı devam ediyor. SOL fiyat analizi, boğaların satış baskısına rağmen 42.6 dolara geri dönebildiği için çekiş kazandığını ortaya koyuyor.

SOL fiyatı, geçtiğimiz günlerde görülen %11,37’nin üzerinde değer ürettiği için önceki seviyelere göre daha iyi ve bir bakıma daha iyi bir konumda bulunuyor.

Ayrıca, SOL ticaret hacmi de bir gecede görülen %35’e kadar düştü ve bu da SOL için %1,36’da bir piyasa hakimiyetini tetikledi.

SOL toplam piyasa değeri günlük grafikte 14,3 milyar dolar |
Kaynak:
TradingView.com

Kaynak:newsbtc.com

Solana Pressured To Register A Breakout – Can The Bulls Lift SOL This Week?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir