Solana ayıları piyasaya hakim durumda ve bu nedenle SOL’un önümüzdeki günlerde daha da düşmesi bekleniyor. Kripto desteği 37.7 dolarda öne çıkıyor ve direnç 45 dolarda güçlü.

Bu arada, ayılar çekiş kazanıyor ve piyasayı alt edebilir. SOL fiyatı son zamanlarda 42 dolardan 38 dolara düştü ve bu aralıkta oldukça rahat olmaya başladı.

SOL düşüş eğiliminde olduğundan, olumsuz hareket özellikle 39 dolarlık bölgede dikkat çekici. Solana bir gecede %5,52 düştü ve şu anda 1.324.152.085$ işlem hacmiyle 38.7$’dan işlem görüyor. Basın tarihi itibariyle, SOL 13.403.122.727 $’lık bir piyasa değerine sahip ve şu anda piyasa değeri açısından 9. en büyük madeni para olarak sıralanıyor.

Solana İnç Geri Destek Hattına Doğru

Solana fiyatı tıpkı Bitcoin ve Ethereum gibi aşağı yönlü bir hareket gösterdi. Dahası, kripto para birimi daha az değişken görünüyor. Sonuç olarak, SOL/USD fiyatı, paritenin düşüş hareketini potansiyel olarak kırabilecek bir geri dönüşü ima ederek destek hattına doğru ilerliyor.

SOL fiyatı, son birkaç gün içinde görülen yükseliş momentumuna döndü. Bununla birlikte, oynaklık azaldıkça, SOL değeri minimum değişiklik gösterdi.v

SOL/USD çifti, düşüş eğilimi gösteren Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor. Flip tarafında, piyasa şimdi olumsuz bir harekete geçerken aşağı doğru dönüyor gibi görünüyor.

RSI değeri 49’da sabit görünüyor. Öte yandan, RSI skoru da piyasa dinamiklerinde düşüş anlamına gelen düşüş eğilimi gösteriyor. Ayrıca RSI skorundaki düşüş, satış faaliyetinin satın alma faaliyetine göre daha güçlü büyüdüğünü gösteriyor.

Görünüşe göre ayılar piyasaya hakim. SOL fiyatı, önümüzdeki günlerde daha da aşağı kayma eğilimi gösteren güçlü bir düşüş hareketi gösteriyor. Bu nedenle, boğalar kısa sürede misilleme yapmazsa, ayılar uzun bir süre pazarın altına kar yağacak.

SOL toplam piyasa değeri günlük grafikte 12.8 milyar$ |
Kaynak:
TradingView.com

SOL 42 Doları Kırabilir mi?

Burada ayıları yenmek için tek şans, fiyatın desteği kırmasıdır. Ve bu, boğaların piyasa dinamiklerine hükmedeceği zaman olurdu. SOL, şüphesiz geçen hafta, çoğunlukla günlük tüccarlar için bir avantaj olan etkileyici bir çizgi yarattı.

Şimdi, SOL fiyatı dibe vurursa, 44$ fiyat bölgesi için %16 ralli çekme olasılığı var. Bununla birlikte, boğalar 21 günlük SMA’da destekle boğuşamazlarsa, yükseliş trendi tehlikeli bir sahne olabilir.

Basın zamanı itibariyle, koşullar nötrdür. SOL 42 doları kırabilirse, boğalar 60 doları hedefleyebilir ve bu da Solana fiyatında potansiyel olarak %66’lık bir artışa neden olabilir.

Kaynak: newsbtc.com

Solana Loses 17% Of Value As SOL Crawls Back From $35 Slide

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir