Solana’nın (SOL) en iyi koşullar altında veya Bitcoin’in mevcut yeşil durumunu korumasıyla 60 dolara yükseldiği söyleniyor, bu, Twitter’da 180.400’den fazla takipçisi olan tüccar Altcoin Sherpa tarafından yapılan bir tweet’e göre.

Altcoin Sherpa, SOL’un performansından emin olsa da, kriptonun gücü konusunda endişeleri var. Ayrıca, Altcoin Sherpa, SOL’un baskı zamanı itibariyle hala son derece düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyor ancak yine de sağlıklı bir ticaret fırsatı derecesi var.

SOL, Cuma günü Coingecko’nun rakamlarına göre son yedi gün içinde %18 artışla 43.87$’dan işlem görüyor. Token, düzeltilmeden önce yalnızca 34 dolardan neredeyse 47 dolara sıçradığı için genel olarak kusursuz bir hafta geçirdi.

SOL 2025’e kadar 166 dolara ve 2030’a kadar 512 dolara ulaşacak

SOL’un 2022’nin sonunda çok fazla değişmeyeceği söyleniyor. Ancak, bir kez HODL yaptığınızda, 2030’un sonunda tekrar iyimser görünebilir. Fintech ve Web3 uzmanları, SOL fiyatının 2022’nin sonunda 50 dolara çıkacağını tahmin ediyor. .

Eh, bu aslında yılın başında yapılan fiyat tahminine göre %75 oranında azaltılmış bir rakam. Daha hafif bir notla, panel, SOL’nin 2025 yılına kadar muhteşem bir 166 dolara yükselebileceğini öngörüyor. Aslında, 2030’da fiyatın 2030’a kadar 512 dolara yükseleceği söyleniyor.

Uzmanların çoğu, artık SOL satın alma zamanının geldiğini söylüyor. Yaklaşık %29’u tokeni satma zamanının geldiğine inanırken, %40’ı HODL zamanının geldiğine inandığından, bu hemen hemen bölünmüş bir bölge. Ve pastanın %55’i, zincirdeki TVL açısından SOL’nin Binance’den daha iyi performans gösterebileceğini tahmin ediyor. Peki, çitin hangi tarafındasın?

Günlük grafikte SOL toplam piyasa değeri 15,02 milyar $

Paul Levy, Solana’nın 2022 Sonuna Kadar 60 Doları Vuracağını Tahmin Ediyor

Brighton Üniversitesi’nde Uzman Öğretim Görevlisi ve panelin bir parçası olan Paul Levy, SOL’un esas olarak güçlendirilmiş ağı veya topluluğu nedeniyle yıl sonuna kadar 60 dolara kadar ulaşabileceğini tahmin ediyor. SOL’un teknoloji topluluğu, uzun süredir Solana’nın verimliliği ve kararlılığı üzerinde duruyor.

Ancak, SOL’un güvenilirlik veya kesinti sorunları üzerinde düşünülmesi gereken bir şey olabilir. SOL, geçen yıldan beri sürekli ve büyük elektrik kesintileriyle karşı karşıya; özellikle Eylül 2021’den beri.

Şu anda token, lansman sırasında fiyatından %5600 büyüme atağı yaşıyor. Solana’nın özellikle kripto piyasasının artan oynaklığı ile kat etmesi gereken uzun bir yol var.

Dahası, SOL değerini ve daha yüksek seviyelere yükselme potansiyelini kanıtlayan sadece bir yılda %55 arttı. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir