Kripto para piyasası, şiddetli bir fırtınanın ortasında yaşamın önemli yaşamsal belirtilerini sergilemeye devam ediyor. Aslında, Temmuz ayının son haftasında dijital varlık yatırım ürünlerine optimal sayıda giriş görüldü.

Herkes hoş geldiniz

Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 81 milyon dolarlık giriş gördü ve toplam 0,53 milyar dolarlık girişlerin art arda beşinci haftasına işaret etti.

CoinShares’in en son haftalık raporuna göre , Temmuz ayı bu yıl şimdiye kadarki en güçlü aylık giriş setini temsil etti ve 474 milyon dolar kaydetti.

Böylece, Haziran ayında 481 milyon dolar olan tüm çıkışları neredeyse sıfırlamış/düzeltmiş oldu.

Coğrafi olarak, girişlerin çoğu Kuzey Amerika’dan geldi ve ABD toplam 15 milyon dolar ve Kanada girişleri 67 milyon dolar oldu. Ancak Brezilya ve İsveç, her ikisi de 5 milyon doların altında çıkışlar gördü.

Beni takip edin

En büyük kripto para birimi olan Bitcoin bu filmde ana karakteri oynadı. Geçen hafta toplam 85 milyon dolarlık giriş gördü. Öte yandan, kısa Bitcoin (fiyat düşüşü üzerine bahis) toplam 2,6 milyon dolarlık çıkış gördü.

Altcoin’e geçerken, bu kohort gerçekten de ilginç bir anlatı sergiledi. Örneğin, çok varlıklı yatırım ürünlerinde 3,7 milyon dolarlık çıkışlar görüldü – gerçekten de geçmiş raporlara bakıldığında alışılmadık bir davranış. Bununla birlikte, bu, yatırımcıların yatırımlarında daha fazla hedeflendiği anlamına geliyordu.

Solana , toplamda 1.5 milyon$’lık giriş gördü ve bu yıl başından bugüne 114 milyon$’lık girişle “yatırımcıların favorisi” olmaya devam etti. Polkadot ise toplam 0,4 milyon dolarlık giriş gördü. Bununla birlikte, en büyük altcoin olan ETH , yalnızca 1,1 milyon dolar değerinde giriş kaydetti.

Genel olarak, altcoin fonları karışık bir hareket gördü ve bu gerçekten tam bir sürpriz olmadı. Ancak, bu gelişmekte olan pazarda korkular/spekülasyonlar hala devam ediyor. Bu konuda CoinShares şunları söyledi:

“Dijital varlıklarda daha fazla yükseliş havasına rağmen, ticaret faaliyeti çok düşük kalıyor ve geçen haftaki hacimler bu yılın haftalık ortalaması olan 2.4 milyar dolara kıyasla toplam 1.3 milyar dolara ulaştı.”

Kaynak:ambcrypto.com

BTC, SOL, ETH as main-cast to July’s strongest report card movie

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir